Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Dahua XVR1A04 4 Kanal XVR Kayıt Cihazı

Dahua XVR1A04 4 Kanal XVR Kayıt Cihazı
Dahua XVR1A04 4 Kanal XVR Kayıt Cihazı
  • Stok: Stokta
  • Marka: Dahua
  • Model: XVR1A04
  • SKU: XVR1A04
47,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

2MP' e kadar HDCVI kamera desteği, HDCVI, AHD, TVI, CVBS ve IP video girişlerini destekler, IP Kamera Girişi: 4+1 (her kanal 2MP’ e kadar), 20Mbps Bant Genişliği, Ses Giriş/Çıkış: 1/1, Ayrıca Dahili Mikrofonlu HDCVI Kamera ile 4 Kanalda Ses destekler 1 HDMI, 1 VGA, 2 USB, 1 RJ45 port (10/100Mbps), P2P

DAHUA XVR1A04 4 Kanal Kayıt Cihazı

DAHUA XVR1A04 DVR kayıt cihazı aynı anda 4 farklı güvenlik kamerasını kayıt altına alabilmektedir ve DVR kayıt cihazına bağlanılacak olan güvenlik kameralarında 2 MP çözünürlüğe kadar destek vermektedir.

1 adet ses girişine sahip olan DAHUA XVR1A04 DVR kayıt cihazına takacağınız ses kartı sayesinde ortamdaki konuşmaları ve sesleri de kaydedebilmektedir
Mikrofonlar (ses kartları) paket içeriğine dahil değildir.
Harici mikrofonlar (ses kartları)

DAHUA XVR1A04 DVR kayıt cihazı 1 adet HDMI görüntü çıkışı ve 1 adet VGA görüntü çıkışı desteğine sahiptir.

DAHUA XVR1A04 kayıt cihazına 1 Adet 6TB HDD (Harddisk depolama birimi) takılabilmektedir. Yüksek TB (Terabayt) değerine sahip Harddisk takılabilen DVR kayıt cihazı geçmiş günlere ait görüntülerini uzun süreli kayıt edebilmektedir. DVR kayıt cihazlarında HDD depolama birimi takılı olarak gönderilmemektedir, kayıt tutabilmek için harici harddisk depolama birimi takılması gerekmektedir.
H.264+ yüksek sıkıştırma teknolojisine sahip olan XVR1A04 kayıt cihazı daha uzun süreli kamera görüntü kayıtları tutmaktadır.
Harddiskler

DAHUA XVR1A04 kayıt cihazı basit ve gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunan XMEYE yazılıma sahiptir. XMEYE yazılım sayesinde sabit IP adresi gerektirmeden uzaktan izlenebilir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden bağlanılarak canlı izlenebilmektedir ve geçmiş kayıtlar MP4 formatında indirilebilmektedir.

Kayıt cihazı kutu içeriğinde; mouse ve adaptör gönderilmektedir.

4 Kanal DVR

4 KanalDAHUA XVR1A04 kayıt cihazı 4 Kanala kadar desteklemektedir. Kayıt edeceğiniz ev veya iş yerine montajlatacağınız en fazla 4 tane güvenlik kamerasını XVR1A04 DVR kayıt cihazına bağlayarak kamera görüntülerini kayıt altına alabilirsiniz.
4 taneden daha fazla kamera montajlanacaksa daha yüksek kanala sahip DVR kayıt cihazlarını incelemelisiniz:
4 Kanal Kayıt Cihazları
8 Kanal Kayıt Cihazları
16 Kanal Kayıt Cihazları
32 Kanal Kayıt Cihazları

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBSAynı anda IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS teknolojilerine sahip farklı güvenlik kameralarını destekleyen DAHUA XVR1A04 kayıt cihazı 5IN1 Hibrit teknolojisine sahiptir.
Farklı kayıt modlarındayken hangi teknolojiye sahip kameraların takılabileceğine dair bilgi için teknik desteğimize başvurabilirsiniz: Güvenlikseti.com Teknik Destek ve İletişim

Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2 MP

2 MPDAHUA XVR1A04 DVR kayıt cihazı 2 MP yüksek çözünürlüğe kadar olan güvenlik kameralarını desteklemektedir.
4 adet 2 MP çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası bağlanabilmektedir.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi