Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Dahua XVR1A08 8 Kanal XVR Kayıt Cihazı

Dahua XVR1A08 8 Kanal XVR Kayıt Cihazı
Dahua XVR1A08 8 Kanal XVR Kayıt Cihazı
  • Stok: Stokta
  • Marka: Dahua
  • Model: XVR1A08
  • SKU: XVR1A08
57,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

8 Kanal XVR Kayıt Cihazı, HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP video giriş desteği, 1080N / 720P desteği, H.264 Sıkıştırma desteği, 1xHDMI 1x VGA 8+2 Kanal IP Kamera desteği,(Max.5MP,ONVIF IP kamera desteği), 1 Kanal Ses, 40mb Bant genişliği, 1200m ye kadar koaksiyel kablo ile alarm ve ses aktarım desteği, 1x SATA 6TB HDD (Max 6TB) Desteği, P2P desteği

DAHUA XVR1A08 8 Kanal Kayıt Cihazı

DAHUA XVR1A08 DVR kayıt cihazı aynı anda 8 farklı kamera görüntüsünü kayıt altına alabilmektedir ve DVR kayıt cihazına bağlanılacak kameralarda 2 MP çözünürlüğe kadar destek sunmaktadır.

1 kanal ses kartı girişine sahip olan DAHUA XVR1A08 DVR kayıt cihazına takacağınız ses kartı (mikrofon) sayesinde ortamdaki sesleri de kayıt edebilmektedir
Ses kartları (mikrofonlar) kayıt cihazı içeriğine dahil değildir.
Harici mikrofonlar (ses kartları)

DAHUA XVR1A08 DVR kayıt cihazı 1 adet HDMI görüntü çıkışı ve 1 adet VGA görüntü çıkışı desteğine sahiptir.

DAHUA XVR1A08 DVR kayıt cihazına 1 Adet 6TB HDD (Harddisk depolama birimi) takılabilmektedir. Yüksek kapasiteye sahip HDD depolama birimi takılabilen DVR kayıt cihazı geriye yönelik uzun süreli kaydedebilmektedir. DVR kayıt cihazlarında Harddisk depolama birimi takılı olarak gönderilmemektedir, kayıt tutabilmek için harici harddisk takılması gerekmektedir.
H.264+ yüksek sıkıştırma teknolojisine sahip olan XVR1A08 DVR kayıt cihazı geriye yönelik uzun süreli kayıtlar tutmaktadır.
Harddiskler

DAHUA XVR1A08 DVR kayıt cihazı basit ve gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunan XMEYE yazılıma sahiptir. XMEYE yazılım sayesinde sabit IP adresi gerektirmeden uzaktan izlenebilir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden bağlanılarak canlı izlenebilmektedir ve geçmiş kayıtlar MP4 formatında indirilebilmektedir.

Kayıt cihazı kutu içeriğinde; mouse ve adaptör gönderilmektedir.

8 Kanal DVR

8 KanalDAHUA XVR1A08 DVR kayıt cihazı 8 Kanala kadar desteklemektedir. Güvenlik kamerası montajlanacak ev veya iş yerine kurduracağınız en fazla 8 tane güvenlik kamerasını XVR1A08 kayıt cihazına bağlayarak kamera görüntülerini kaydedebilirsiniz.
8 adetten daha fazla sayıda güvenlik kamerası montajlanacaksa daha yüksek kanala sahip DVR kayıt cihazlarını incelemelisiniz:
4 Kanal Kayıt Cihazları
8 Kanal Kayıt Cihazları
16 Kanal Kayıt Cihazları
32 Kanal Kayıt Cihazları

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBSEş zamanlı olarak IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS teknolojilerine sahip farklı güvenlik kameralarını destekleyen DAHUA XVR1A08 kayıt cihazı 5IN1 Hibrit teknolojisine sahiptir.
Farklı kayıt modlarındayken hangi teknolojiye sahip kameraların takılabileceğine dair bilgi için teknik desteğimize başvurabilirsiniz: Güvenlikseti.com Teknik Destek ve İletişim

Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2 MP

2 MPDAHUA XVR1A08 kayıt cihazı 2 MP yüksek çözünürlüğe kadar olan kameraları desteklemektedir.
8 adet 2 MP çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası bağlanabilmektedir.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi