Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fonri Hırsız Alarm Panelleri

Paket İçeriği:Fonri Ana Panel, Fonri DHW01O Kablosuz Hareket Sesnsörü, Fonri Kablosuz Çift Taraflı Manyetik Kontak DMC02A, Fonri DYK01O Kablosuz Kumanda, Fonri DJD02A Kablosuz Dış Ortam Siren -II Ürünlerimiz kompakt, kablosuz ve kurulumu kolay akıllı ev ve güvenlik sistemidir.Uygulama üzerinden anlı..
113,00USD
FONRİ Ana Panel 2G Yeni ÜrünFONRI Alarm Sistemi ev kullanımları için küçük, kolay kurulum imkanıtanıyan şekilde tasarlanmışkablosuz akıllı güvenlik sistemidir.Akıllı güvenlik seti haberleşmeyi ve kontrolü sağlayanbir adet ana panele sahiptir.Ana panel WIFI/ LAN/( GSM SMS ) iletişim kanallarını deste..
155,00USD
FONRİ PRO  4G LTE + WIFI + LAN+ GSM ALARM SİSTEMİ  (AES 256 BİT PLUS ) ARM Cortex-A7512MB LVDDR3-2022 Yeni ÜrünFonri Pro 4G Alarm Sistemi, geniş mesafeli  konut kurulumları için kompakt, kablosuz bir akıllı güvenlik sistemidir.Hızlı bluetooth eşleştirme teknolojisine sahiptir, kurulma..
195,00USD
Pakette bulunan tüm parçaları QR Kod okutarak  Cihazları  hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Güç adaptörlerini elektrik prizine bağlayarak . Evinizin ihtiyaçlarına göre en uygun aksesuarları geniş aksesuar yelpazesinden seçerek sisteminizi evinize göre özelleştirilebilecek şekilde tasarla..
216,00USD
Ürün ÖzellikleriFONRİ Pro WIFI-4G Alarm Sistemi, konut kurulumları için kompakt, kablosuz bir akıllı güvenlik sistemidir.Hızlı bluetooth eşleştirme teknolojisi, devreye alınmaya hazır (kol öncesi kapı / pencere hatırlatıcısı), akıllı takip, zamanlı görev vb.Evler, Ofis ve geniş bir çok konum için ço..
280,00USD
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN