Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gizli Kameralar

Gizli Kamera 

Gizli Kamera Çeşitleri 

Günümüzde bakıcı kamera sistemlerine ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Gelişen iş hayatımızda artık her evde ebeveynlerin ikisi birden çalışma ihtiyacı duyabilmektedir. Tam bu noktada en değerli varlıklarımızı yani çocuklarımızı mecburen bakıcılara teslim etmek durumunda kalıyoruz. Bakıcı kamera sistemlerinde her zaman Gözüken kamera sistemlerini tavsiye ederiz. Çünkü gizli olmayan bir kamera sistemi hem caydırıcı hem de bakıcınızın daha dikkatli ve hassas davranmasına teşvik eder. Tabi bazı durumlarda bakıcımızla aramızda oluşan samimiyet durumundan dolayı, Onu kamerayla takip etmek istediğimizi soylemek kırıcı olabiliyor. Ve gizli bir kamera sistemi ihtiyacı doğabiliyor. Sitemizde bulunan gizli kamera çeşitleri, Gözükmeyen ufak veya gizli tarzda kameralar olmayıp, Yangın duman dedektörü şeklinde yada alarm hareket sensörü şeklinde mevcutdur. 


Gizli kamera kullanım şekli , 

Sitemizde bulunan gizli kamera modelleri kullanım şekli aynı bakıcı kamera setleri gibi kablolu ve kayıt cihazına ihtiyaç duyan sistemlerdir. Sadece normal kameralar yerine duman dedektörü görünmlü kamera veya hareket sensörü görünümlü kamera kullanılmaktadır. Görüntü teknolojisi 2mp hd olup net bir görüntü imkanı sunmaktadır. Bu modellerin Dahili mikrofonlu çeşitleride mevcutdur. Eğer arzu ederseniz müşteri temsilcimizden sesli olan modelleride talep edebilirsiniz.


Gizli kamera fiyatları , 

Gizli kameralar fiyatları çözünürlük kalitesine , sesli olup olmamasına bağlı olarak değişebilmektedir. Ortalama 350 TL - 400 TL arası fiyatlardan başlamaktadır. Bu kablolu kullanılan gizli kamera modellerimiz, Tamamen gizli olan kalem kamera, saat kamera gibi ürünlere nazaran çok daha sağlıklı çalışmaktadır. Şarj problemi yokdur. Hafıza kartına ihtiyaç duymak çünkü merkezdeki kayıt cihazımıza bağlı oldugu için sistem 7/24 aktif olarak çalışabilmektedir.

Sitemizde bulunan tüm gizli kamera modellerimizi bu kategoride bulabilirsiniz.

Neutron TRA-6204 HD-U 2mp Ahd Pır Dedektör Görünümlü Gizli KameraSensör: 1/2.7'' Cmos Sensör,Lens: 3.7mm Sabit LensDesteklediği Mod: AHD..
16,50USD
Neutron TRA-6205 HD-U 2mp Ahd Pinhole Gizli KameraSensör: 1/2.7'' Cmos Sensör,Lens: 3.7mm Sabit LensDesteklediği Mod: AHD..
16,50USD
Çözünürlük : 2mp HD 1080pGece Görüş : YokKasa : PlastikLens : 3.6mm..
18,00USD
Çözünürlük : 2mp HD 1080pGece Görüş : YokKasa : PlastikLens : 3.6mm..
18,00USD
Çözünürlük : 2mp HD 1080pGece Görüş : YokKasa : PlastikLens : 3.6mmMikrofon : Var..
21,00USD
Çözünürlük : 2mp HD 1080pGece Görüş : YokKasa : PlastikLens : 3.6mmMikrofon : Var..
21,00USD
Çözünürlük : 2mp HD 1080pGece Görüş : VarKasa : PlastikLens : 3.6mmMikrofon : Var..
21,00USD
Neutron TRA-6207 HD-U 2mp Ahd Gizli KameraSensör: 1/2.7'' Cmos Sensör,Lens: 3.7mm Sabit LensDesteklediği Mod: AHD..
23,50USD
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN