Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hikvision DS-2CD2T47G2-L 4mp ColorVu ip Bullet Kamera

Hikvision DS-2CD2T47G2-L 4MP ColorVu IP Bullet Kamera
Hikvision DS-2CD2T47G2-L 4mp ColorVu ip Bullet Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hikvision
  • Model: DS-2CD2T47G2-L
  • SKU: DS-2CD2T47G2-L
158,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

4MP çözünürlükte yüksek kaliteli görüntüleme, Verimli H.265+ sıkıştırma teknolojisi, 130 dB WDR sayesinde güçlü arka ışığa karşı net görüntüleme, İnsan ve araç hedeflerinin sınıflandırılmasına odaklanma, derin öğrenme, 24/7 renkli görüntüleme, Suya ve toza dayanıklı IP67 koruma sınıfı.HIKVISION DS-2CD2T47G2-L 4.0MP ULTRA HD 1440P 2.8 MM Sabit Lens IP BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

HIKVISION markasının hesaplı ve kaliteli modellerinden olan DS-2CD2T47G2-L güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahiptir. Bu segmentteki diğer kameralara göre daha uygun fiyatlı ve kaliteli olduğu için Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği kameralardandır.

HIKVISION DS-2CD2T47G2-L güvenlik kamerası 60 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı karanlık ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net ve kaliteli görüntüler kayıt altına almanızı sağlar.

HIKVISION DS-2CD2T47G2-L güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP67 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen DS-2CD2T47G2-L modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PHIKVISION DS-2CD2T47G2-L güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde kaydedeceğiniz kamera kayıtları cisimleri veya nesnelerin detaylarını görebileceğiniz kadar nettir.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Kayıtlara yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP Network kameralar temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
HIKVISION DS-2CD2T47G2-L H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

60 MT. Gece Görüş

60 MT. Gece GörüşHIKVISION DS-2CD2T47G2-L güvenlik kamerası dahili Akıllı gece görüş led teknoloji sistemi ile 60 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
Smart IR Led'e sahip olmayan kameralar ışıksız ortamlarda sadece siyah/beyaz görüntüler elde ederken, HIKVISION DS-2CD2T47G2-L karanlık ortamlarda bile kaliteli, net ve renkli görüntüler sağlamaktadır.
aydınlatmanın olmadığı veya aydınlatmanın yeteri kadar olmadığı tüm ortamlarda kaliteli ve net kaydetmenizi ve izlemenizi sağlayan HIKVISION DS-2CD2T47G2-L Smart IR Led teknolojisine sahiptir. Akıllı gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensHIKVISION DS-2CD2T47G2-L güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş açısına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde Ev, odalar, salonlar, ofis, işyeri gibi geniş alanların tamamını kayıt altına alabilirsiniz. Güvenlik kameranızın aynı anda tüm alanı veya ortamı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi lens seçeneklerinden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

HARİCİ MİKROFON

HIKVISION DS-2CD2T47G2-L güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
DS-2CD2T47G2-L modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 60 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi