Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hikvision DS-7208HQHI-M1/S 8 Kanal DVR Kayıt Cihazı

Hikvision DS-7208HQHI-M1/S 8 Kanal DVR Kayıt Cihazı
Hikvision DS-7208HQHI-M1/S 8 Kanal DVR Kayıt Cihazı
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hikvision
  • Model: DS-7208HQHI-M1/S
  • SKU: DS-7208HQHI-M1/S
124,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

8 Kanal AcuSense DVR | HDTVI / AHD / CVI / CVBS / IP | Max. 10 Ch. IP | 1 x 10 TB HDD | VCA | İnsan ve araç ayrımı | 8 Coax / 1 Ch. RCA Ses giriş ve çıkış | Metal


HIKVISION DS-7208HQHI-M1/S 8 Kanal Kayıt Cihazı

HIKVISION DS-7208HQHI-M1/S DVR kayıt cihazı eş zamanlı olarak 8 farklı güvenlik kamerası görüntüsünü kaydedebilmektedir ve kayıt cihazına bağlanılacak kameralarda 2 MP yüksek çözünürlük kalitesine kadar destek vermektedir.

1 adet ses kartı (mikrofon) girişi olan HIKVISION DS-7208HQHI-M1/S DVR kayıt cihazına takacağınız mikrofon (ses kartı) sayesinde ortamdaki konuşmaları ve sesleri de kayıt edebilmektedir
Mikrofonlar (ses kartları) paket içeriğine dahil değildir.
Harici ses kartları (mikrofonlar)

HIKVISION DS-7208HQHI-M1/S kayıt cihazı 1 adet HDMI görüntü çıkışı ve 1 adet VGA görüntü çıkışı desteğine sahiptir.

HIKVISION DS-7208HQHI-M1/S DVR kayıt cihazına 1 Adet 10TB HDD (Güvenlik Harddisk) takılabilmektedir. Yüksek kapasiteli Harddisk takılabilen kayıt cihazı geriye dönük kamera görüntülerini uzun süreli kayıt edebilmektedir. Kayıt cihazlarında HDD depolama birimi takılı olarak gönderilmemektedir, kayıt tutabilmek için harici HDD takılması gerekmektedir.
H.265+ ileri sıkıştırma teknolojisine sahip olan DS-7208HQHI-M1/S kayıt cihazı geriye yönelik uzun süreli kayıtlar tutmaktadır.
Güvenlik Harddiskleri

HIKVISION DS-7208HQHI-M1/S DVR kayıt cihazı basit ve gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunan XMEYE yazılıma sahiptir. XMEYE yazılım sayesinde sabit IP adresi gerektirmeden uzaktan izlenebilir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden bağlanılarak canlı izlenebilmektedir ve geçmiş kayıtlar MP4 formatında indirilebilmektedir.

Kayıt cihazı kutu içeriğinde; mouse ve adaptör gönderilmektedir.

8 Kanal DVR

8 KanalHIKVISION DS-7208HQHI-M1/S kayıt cihazı 8 Kanala kadar desteklemektedir. Güvenlik kamerası montajlanacak yere montajlatacağınız maksimum 8 adet güvenlik kamerasını DS-7208HQHI-M1/S DVR kayıt cihazına bağlayarak kamera görüntülerini kaydedebilirsiniz.
8 adetten daha fazla sayıda CCTV kamera montajlanacaksa daha yüksek kanal sayısını destekleyen DVR kayıt cihazlarına göz atmalısınız:
4 Kanal Kayıt Cihazları
8 Kanal Kayıt Cihazları
16 Kanal Kayıt Cihazları
32 Kanal Kayıt Cihazları

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBSEş zamanlı olarak IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS teknolojilerine sahip farklı güvenlik kameralarını destekleyen HIKVISION DS-7208HQHI-M1/S DVR kayıt cihazı 5IN1 Hibrit teknolojisine sahiptir.
Farklı kayıt modlarındayken hangi teknolojiye sahip kameraların takılabileceğine dair bilgi için teknik desteğimize başvurabilirsiniz: Güvenlikseti.com Teknik Destek ve İletişim

Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2 MP

2 MPHIKVISION DS-7208HQHI-M1/S kayıt cihazı 2 MP yüksek çözünürlüğe kadar olan kameraları desteklemektedir.
8 tane 2 MP çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası takılabilmektedir.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi