Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hilook IPC-B129H 2mp Colorvu ip Bullet Kamera

HILOOK IPC-B129H 2MP COLORVU IP BULLET KAMERA
Hilook IPC-B129H 2mp Colorvu ip Bullet Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hilook
  • Model: IPC-B129H
  • SKU: IPC-B129H
58,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Çözünürlük 2 MP

Ses / Mikrofon Yok

Lens Tipi 4 MM

Görüş Mesafesi 30 Mt Gece Görüş

Led Sayısı Ir Led

Osd Menü Hilook Vision

Kasa Tipi Bullet

HILOOK IPC-B129H 2.0MP FULL HD 1080P 4 MM Sabit Lens IP BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

HILOOK markasının en çok sipariş edilen modellerinden olan IPC-B129H güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Ekonomik ve kaliteli olduğu için Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok sipariş verdiği güvenlik kameralarındandır.

HILOOK IPC-B129H güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı depo gibi alanlarda veya geceleri karanlık alanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net ve kaliteli görüntüler kaydetmenizi sağlar.

HILOOK IPC-B129H güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP66 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen IPC-B129H modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PHILOOK IPC-B129H güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız kamera görüntüleri insan yüzü veya yazıları okuyabileceğiniz kadar net olacaktır. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Kayıtlara zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP Network kamera sistemleri bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kameralar temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
HILOOK IPC-B129H H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşHILOOK IPC-B129H güvenlik kamerası yerleşik olan Smart gece görüş led teknoloji sistemi sayesinde 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
aydınlatmanın olmadığı veya gün ışığının uygun seviyede olmadığı tüm ortamlarda net ve kaliteli izlemenizi sağlayan HILOOK IPC-B129H Akıllı IR Led teknolojisine sahiptir. Akıllı IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit LensHILOOK IPC-B129H güvenlik kamerası dahili olarak 4 mm sabit lense sahiptir.


4 MM Sabit Lens

HARİCİ MİKROFON

HILOOK IPC-B129H güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
IPC-B129H modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 4 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi