Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hilook THC-B323-Z Motorize Lens 2mp Ahd Bullet Kamera

HILOOK THC-B323-Z 2.7mm-13.5mm MOTORİZE LENS 2MP AHD BULLET KAMERA
Hilook THC-B323-Z Motorize Lens 2mp Ahd Bullet Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hilook
  • Model: THC-B323-Z
  • SKU: THC-B323-Z
55,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Çözünürlük 2 MP

Ses / Mikrofon Yok

Lens Tipi 2.7MM-13.5MM

Görüş Mesafesi 70 Mt Gece Görüş

Led Sayısı Ir Led

Osd Menü Hilook Vision

Kasa Tipi Bullet

HILOOK THC-B323-Z 2.0MP FULL HD 1080P 2,7-13 MM Motorize Lens AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

HILOOK ürün gruplarının en çok tercih edilen modellerinden olan THC-B323-Z güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Hesaplı ve kaliteli oluşuyla Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği kameralardandır.

HILOOK THC-B323-Z güvenlik kamerası 60 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net görüntüler kaydetmenizi sağlamaktadır.

HILOOK THC-B323-Z güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP66 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen THC-B323-Z modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PHILOOK THC-B323-Z güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kayıtlar detayları görebileceğiniz kadar nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Video izlerken zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOGAynı anda AHD, HD-CVI, HD-TVI ve ANALOG kayıt modlarında çalışabilen HILOOK THC-B323-Z 4IN1 teknolojisine sahiptir. DVR Kayıt cihazlarının desteklediği kayıt moduna göre değiştirilerek kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde var olan sisteminize kolayca entegre edilebilir.
4IN1 Analog kameralar, CCTV koaksiyel kablo altyapısını kullanmaktadır. DVR cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablo montajı gerekmektedir.
Analog kamera sistemleri, IP Network kameralara oranla biraz daha ekonomik olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

60 MT. Gece Görüş

60 MT. Gece GörüşHILOOK THC-B323-Z güvenlik kamerası dahili Akıllı gece görüş led teknoloji sistemi ile 60 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
aydınlatmanın olmadığı veya ışığın uygun olmadığı tüm mekanlarda kaliteli ve net görüntüler kaydeden HILOOK THC-B323-Z Akıllı gece görüş led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2,7-13 MM Motorize Lens

2,7-13 MM Motorize Lens

2,7-13 MM Motorize LensHILOOK THC-B323-Z güvenlik kamerası dahili olarak 2,7-13 mm motorize lense sahiptir.


2,7-13 MM Motorize Lens

HARİCİ MİKROFON

HILOOK THC-B323-Z güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
THC-B323-Z modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 60 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2,7-13 MM Motorize Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi