Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hilook THC-T323-Z 2mp 2.7mm 13.5mm Motorize Ahd Dome Kamera

HILOOK THC-T323-Z 2MP 2.7mm 13.5mm MOTORİZE  AHD DOME KAMERA
Hilook THC-T323-Z 2mp 2.7mm 13.5mm Motorize Ahd Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hilook
  • Model: THC-T323-Z
  • SKU: THC-T323-Z
55,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Çözünürlük 2 MP

Ses / Mikrofon Yok

Lens Tipi 2.7MM-13.5MM

Görüş Mesafesi 70 Mt Gece Görüş

Led Sayısı Ir Led

Osd Menü Hilook Vision

Kasa Tipi Dome

HILOOK THC-T323-Z 2.0MP FULL HD 1080P 2,7-13 MM Motorize Lens AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

HILOOK ürünlerinin üst düzey ve ekonomik kameralarından olan THC-T323-Z güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Kalitesi ve ekonomik fiyatıyla Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok sipariş verdiği kameralardandır.

HILOOK THC-T323-Z güvenlik kamerası 60 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı depo gibi alanlarda veya geceleri karanlık ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi ile net ve kaliteli görüntüler kayıt altına almanızı sağlar.

HILOOK THC-T323-Z güvenlik kamerası iç mekan ortamlarda montaj yapılabilen DOME kameralardandır. Ev, odalar, salonlar, ofis, işyeri gibi alanlara montaj yapılabilen THC-T323-Z modeli; iç ortam tasarımınıza adapte olarak kaba görünümü engeller. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PHILOOK THC-T323-Z güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız görüntüler insan yüzü veya yazıları okuyabileceğiniz kadar net olacaktır. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalite teknolojine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Kayıtlara yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOGAynı anda AHD, HD-CVI, HD-TVI ve ANALOG kayıt modlarında çalışabilen HILOOK THC-T323-Z 4IN1 teknolojisine sahiptir. Kayıt cihazlarının desteklediği kayıt moduna göre değiştirilerek kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde var olan sisteminize kolayca entegre edilebilir.
4IN1 Analog kameralar, CCTV analog kablo altyapısını kullanmaktadır. Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablo çekilmesi gerekmektedir.
Analog kamera sistemleri, IP kameralara oranla biraz daha uygun fiyatlı olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

60 MT. Gece Görüş

60 MT. Gece GörüşHILOOK THC-T323-Z güvenlik kamerası yerleşik olan Akıllı gece görüş led teknoloji ile 60 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
gün ışığının olmadığı veya gün ışığının uygun seviyede olmadığı tüm yerlerde kaliteli ve net kaydetmenizi ve izlemenizi sağlayan HILOOK THC-T323-Z Akıllı gece görüş led teknolojisine sahiptir. Akıllı IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2,7-13 MM Motorize Lens

2,7-13 MM Motorize Lens

2,7-13 MM Motorize LensHILOOK THC-T323-Z güvenlik kamerası dahili olarak 2,7-13 mm motorize lense sahiptir.


2,7-13 MM Motorize Lens

HARİCİ SES

HILOOK THC-T323-Z güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
THC-T323-Z modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 60 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2,7-13 MM Motorize Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi