Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ev Kamera Sistemi

Size özel hazırladığımız kamera setlerimiz dışındaki talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Kendi ahd kamera setinizi oluşturmak için tıklayınız.

Kendi ip kamera setinizi oluşturmak için tıklayınız.

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp yada Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


Ev Kamera Sistemleri , 

Neden Ev içi Kamera Sistemi Almalıyım ? 

Günümüzde kamera sistemleri nerdeyse olmazsa olmaz noktaya gelmiştir. Bunun sebepleri arasında en öne çıkanlar, Artan hırsızlık olayları, Bebeğimiz için tutmuş olduğumuz bakıcıları takip etmek, Evde yaşayan büyüklerimizin güvende olduğunu bilmek ve bunun gibi bir çok kişiye özel sebeplerden dolayı kamera sistemine ihtiyaç duymaktayız. Ev Kamera Sistemi aynı zaman hırsızlık olaylarında sigorta şirketlerinden zararımızı tahsil ederken bizlerin elimizde bir delil olarak da işimize yaramaktadır. 

Ev Kamera çeşitleri , 

Evlerimizde kullanabileceğimiz kamera sistemleri kullanım şekline göre ve teknolojilerine göre birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan kamera sistemleri, Kablolu kamera sistemleridir. Bu sistemde Sistemin merkezi olan bir kayıt cihazı , Kayıt yapabilmesi için kayıt cihazının içine güvenlik harddisk'i takıyoruz. ve Kayıt cihazından taktırmış olduğumuz tüm güvenlik kameralarına kablo çekiyoruz. Bu sistemde iki tip teknoloji kullanabiliriz. Ahd kameralar veya İp Kameralar , İp kameralar ahd kameralara göre daha yeni bir teknoloji olmakla beraber çok daha net görüntüler sunabilmektedir. Ama Ev kamera sistemleri için ahd kamera teknolojisi fazlasıyla yeterli olabilmektedir.


Ev kamera sistemleri kablosuz , 

Kablosuz kamera sistemleri de evlerimizde kullanılan kamera sistemlerinin diğer bir varyasyonudur. Bu sistemde kameraların hepsi kendi içinde Micro sd hafıza kartlarına kayıt yapmaktadır. Ve kameralardan bi merkeze kablo çekmek zorunda değiliz. Kablosuz kamera aynı zamanda internete de kablosuz wifi üzerinden bağlanabilirler. Tek ihtiyaç duyduğu kablo elektrik kablosudur. Genelde evlerimizde her odada elektrik buatları yada priz olduğu için elektriğe en yakın noktaya kamerayı bağladığımızda gayet temiz ve şık bir görüntü sunar. Kablosuz kameralar ip teknolojisini kullanmaktadır. O yüzden çok net görüntüler elde edebilirsiniz. 


Kablosuz hareketli ev içi kamera , 

Kablosuz ev kameralarının en önemli özellikleri sağa sola ve yukarı aşağıya istediğiniz gibi telefonunuzda döndürebilirsiniz. Tüm modelleri mikrofonludur sesi çok rahat dinleyebilirsiniz. Bu kameralarda ekstra bir özellik olarak da hoparlör sistemi vardır. Bu da çift taraflı sesli görüşme imkanı sunabilmektedir. Kablosuz kameraların özelliklerinden bir diğeri de hareket takip özelliğidir. Ev de hareket gördüğü zaman kameramız otomatik olarak o kişiyi veya evcil hayvanımızı takip edebilir. Son teknoloji olan bu kablosuz kameralarımız tüm  ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. 


Ev Kamera Fiyatları , 

Ev kamera fiyatları siz değerli güvenlikseti.com müşterilerine özel en uygun fiyat garantisiyle sunulmaktadır. Eğer ihtiyaç duyarsanız Kamera montaj ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Sitemizde bulunan montaj dahil kamera setlerimizi incelerseniz anahtar teslim fiyatlarımızı görebilirsiniz. Kablolu ev kamera sistemlerimiz montaj dahil ortalama 180 dolardan başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Kablosuz Kameralarımızı da isterseniz yine montaj ekibimizden destek alarak kendiniz kurabilirsiniz, yada kurulum ekibimiz ile evlerinize anahtar teslim şeklinde yine kurulumu biz yapabiliriz.

Cenova 4 Kameralı Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;4 Adet 2mp Cenova Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)CENOVA CN-318AHD 2MP AHD BULLET KAMERACENOVA CN-218AHD 2MP AHD DOME KAMERA1 adet Xmeye 4 kanal Kayıt CihazıDAYLİNE (CENOVA) DL-6504XVR 5MP 4 KANAL DVR KAYIT CİHAZI1 adet 500gb Harddisk1 ..
178,00USD
4 Kameralı Sesli Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;TÜM KAMERALARDA SES ÖZELLİĞİ VARDIR.4 Adet 2mp Techvision Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)TECHVİSİON TC-1236H 2MP PLASTİK BULLET KAMERATECHVİSİON TC-12236H 2MP PLASTİK DOME KAMERA1 adet Techvision 4 kanal Kayıt CihazıTECHVİSİON TC-2404 4..
180,00USD
Hikvision 4 Kameralı Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;4 Adet 2mp Hikvision Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)HİKVİSİON DS-2CE16D0T-EXIPF 2MP ANALOG HD IR BULLET KAMERAHİKVİSİON DS-2CE76D0T-EXIPF 2MP ANALOG IR DOME KAMERA1 adet Hikvision 4 kanal Kayıt CihazıHİKVİSİON DS-7104HGHI-K1 4 KANAL..
194,00USD
Dahua 4 Kameralı Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;4 Adet 2mp Dahua Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)DAHUA HAC-B1A21P-0360B 2MP HDCVI IR BULLET KAMERADAHUA HAC-T1A21P-0280B 2MP HDCVI IR DOME KAMERA1 adet Dahua 4 kanal Kayıt Cihazı DAHUA XVR1B04-I 4 KANAL XVR KAYIT CİHAZI1 adet 500gb ..
210,00USD
8 Kameralı 4 Sesli Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;4 KAMERADA SES ÖZELLİĞİ VARDIR.8 Adet 2mp Techvision Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)TECHVİSİON TC-1236H 2MP PLASTİK BULLET KAMERATECHVİSİON TC-12236H 2MP PLASTİK DOME KAMERA1 adet Techvision 8 kanal Kayıt CihazıTechvision TC-2804 8 Ka..
340,00USD
Cenova 8 Kameralı Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;8 Adet 2mp Cenova Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)CENOVA CN-318AHD 2MP AHD BULLET KAMERACENOVA CN-218AHD 2MP AHD DOME KAMERA1 adet Xmeye 8 kanal Kayıt CihazıDayline DL-6508XVR 5mp 8 Kanal Dvr Kayıt Cihazı1 adet 1TB Harddisk1 adet 12v 15..
352,00USD
Hikvision 8 Kameralı Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;8 Adet 2mp Hikvision Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)HİKVİSİON DS-2CE16D0T-EXIPF 2MP ANALOG HD IR BULLET KAMERAHİKVİSİON DS-2CE76D0T-EXIPF 2MP ANALOG IR DOME KAMERA1 adet Hikvision 8 kanal Kayıt CihazıHikvision DS-7108HGHI-K1 8 Kanal..
365,00USD
Dahua 8 Kameralı Ev Kamera Sistemi Montaj DahilPaket İçeriği ;8 Adet 2mp Dahua Kamera ( İç Ortam veya Dış Ortam)DAHUA HAC-B1A21P-0360B 2MP HDCVI IR BULLET KAMERADAHUA HAC-T1A21P-0280B 2MP HDCVI IR DOME KAMERA1 adet Dahua 8 kanal Kayıt Cihazı Dahua XVR1B08-I 8 Kanal XVR Kayıt Cihazı1 adet 1TB Ha..
386,00USD
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN