Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron NEU-AD122-28-CF 2mp Ahd Dome Gece Renkli Kamera

Neutron NEU-AD122-28-CF 2mp Ahd Dome Gece Renkli Kamera
Neutron NEU-AD122-28-CF 2mp Ahd Dome Gece Renkli Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Neutron
  • Model: NEU-AD122-28-CF
  • SKU: NEU-AD122-28-CF
22,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
Sensör: 1/3'' Cmos Sensör, 1080p@25fps
Gece Görüşü: 20 mt. Gece Görüş
Lens: 2.8mm Sabit Lens
Desteklediği Mod: AHD,TVI,CVI,CVBS
Ek Özellikler: Osd Menü, BLC, HLC, DWDR, IP67, ColorHunter (Renkli Gece Görüş)

NEUTRON NEU-AD122-28-CF 2.0MP FULL HD 1080P 2.8 MM Sabit Lens AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

NEUTRON markasına ait en çok sipariş geçilen modellerinden olan NEU-AD122-28-CF güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalitesine sahiptir. Yüksek kalitesi ve ekonomik fiyatıyla Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok satın aldığı kameralardandır.

NEUTRON NEU-AD122-28-CF güvenlik kamerası 20 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı depo gibi alanlarda veya geceleri karanlık mekanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net ve kaliteli görüntüler kayıt altına almanızı sağlar.

NEUTRON NEU-AD122-28-CF güvenlik kamerası iç ortamlarda rahatlıkla montajlanıp kullanılabilen DOME kameralardandır. İç mekan ev, ofis, işyeri, kafe, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen NEU-AD122-28-CF modeli; iç ortam duvar dizaynınıza uyum sağlayarak kaba görünümü engeller. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PNEUTRON NEU-AD122-28-CF güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız görüntüler insan yüzü veya yazıları okuyabileceğiniz kadar net olacaktır. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Video izlerken yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOGAynı anda AHD, HD-CVI, HD-TVI ve ANALOG kayıt modlarında çalışabilen NEUTRON NEU-AD122-28-CF 4IN1 teknolojisine sahiptir. DVR Kayıt cihazlarının desteklediği kayıt moduna göre değiştirilerek kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde var olan sisteminize kolayca entegre edilebilir.
4IN1 Analog kameralar, CCTV koaksiyel kablo altyapısını kullanmaktadır. Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablolama yapılması gerekmektedir.
Analog kamera sistemleri, IP Network kameralara oranla biraz daha hesaplı olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

20 MT. Gece Görüş

20 MT. Gece GörüşNEUTRON NEU-AD122-28-CF güvenlik kamerası yerleşik olan Akıllı IR Led teknoloji sayesinde 20 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
Akıllı gece görüş led'e sahip olmayan kameralar ışığın olmadığı ortamlarda sadece siyah/beyaz görüntüler sağlarken, NEUTRON NEU-AD122-28-CF karanlık ortamlarda bile net ve renkli elde etmenizi sağlamaktadır.
gün ışığının olmadığı veya gün ışığının uygun seviyede olmadığı ortamlarda kaliteli ve net görüntüler sağlayan NEUTRON NEU-AD122-28-CF Akıllı gece görüş led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensNEUTRON NEU-AD122-28-CF güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş açısına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde işyeri, ofis, villa, ev gibi geniş alanların tamamını kaydedebilir ve izleyebilirsiniz. Kameranızın aynı anda tüm alanı veya ortamı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi lens alternatiflerinden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

HARİCİ SES KARTI

NEUTRON NEU-AD122-28-CF güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
NEU-AD122-28-CF modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 20 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi