Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron NEU-IPBM211 2mp Ir Bullet ip Motorize Sesli Kamera

Neutron NEU-IPBM211 2mp Ir Bullet ip Motorize Sesli Kamera
Neutron NEU-IPBM211 2mp Ir Bullet ip Motorize Sesli Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Neutron
  • Model: NEU-IPBM211
  • SKU: NEU-IPBM211
96,30USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Sensör: 1/2,7'' Cmos Sensör, 1920x1080@30/25fps

Gece Görüşü: 50mt. Gece Görüş

Sıkıştırma: Ultra 265(U-Code), H.265, H.264

Lens: 2.8-12mm Motorize Lens

SD Kart Girişi: 256 Gb'a Kadar Destekler

Ses Girişi: Dahili Ses

Alarm Girişi: N/A

Akıllı Video Analiz: Çizgi ihlali, alan ihlali (insan vücudu algılama), hareket algılama,

sabotaj alarmı, ses algılama

Ek Özellikler: Koridor Modu, Hareket Algılama, ROI, Dijital Defog, Maskeleme, PoE, 12 dB

WDR, IP67, IK10, BLC, HLC

Neutron NEU-IPBM211 2.0MP FULL HD 1080P 2,8-12 MM Motorize Lens IP BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

Neutron ürün gruplarının üst düzey ve ekonomik kameralarından olan NEU-IPBM211 güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüktedir. Hesaplı fiyatı ve yüksek kalitesiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok satın aldığı ürünlerdendir.

Neutron NEU-IPBM211 güvenlik kamerası 50 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Geceleri hiç ışığın olmadığı mekanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net görüntüler almanızı sağlamaktadır.

Neutron NEU-IPBM211 güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP66, IK10 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen NEU-IPBM211 modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PNeutron NEU-IPBM211 güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde kaydedeceğiniz kamera kayıtları detayları görebileceğiniz oranda temiz ve nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP Network kamera sistemleri bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kameralar temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
Neutron NEU-IPBM211 H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

50 MT. Gece Görüş

50 MT. Gece GörüşNeutron NEU-IPBM211 güvenlik kamerası yerleşik olan Smart gece görüş led teknoloji sistemi sayesinde 50 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
ışığın olmadığı veya aydınlatmanın uygun olmadığı ortamlarda net ve kaliteli kaydetmenizi ve izlemenizi sağlayan Neutron NEU-IPBM211 Smart IR Led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2,8-12 MM Motorize Lens

2,8-12 MM Motorize Lens

2,8-12 MM Motorize LensNeutron NEU-IPBM211 güvenlik kamerası dahili olarak 2,8-12 mm motorize lense sahiptir.
2,8MM geniş açı ile 12MM dar açı arasında ayarlanabilen 2,8-12 mm motorize lens teknolojisi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz görüş açısını kaydedebilir ve izleyebilirsiniz. Sarraf tezgahları veya değerli evrak alışverişinin yapıldığı kasalar gibi detayların önemli olduğu hassas yerler için dar açılı, yakın ve net görüntüler gerekmektedir. 2,8-12 mm motorize lens ile 12MM'e kadar ayarlanabilen görüntü tüm detayları kayıt altına almanızı sağlamaktadır.
işyeri, ofis, villa, ev gibi geniş alanları kayıt altına almanız gereken durumlarda 2,8MM'e kadar ayarlanabilmektedir.


2,8-12 MM Motorize Lens

DAHİLİ SES KARTI

Neutron NEU-IPBM211 güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen NEU-IPBM211 modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde yeni bir mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 50 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2,8-12 MM Motorize Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi