Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron NEU-IPDM221 2mp Dome ip Motorize Sesli Kamera

Neutron NEU-IPDM221 2mp Dome ip Motorize Sesli Kamera
Neutron NEU-IPDM221 2mp Dome ip Motorize Sesli Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Neutron
  • Model: NEU-IPDM221
  • SKU: NEU-IPDM221
96,30USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Sensör: 1/2,7'' Cmos Sensör, 1920x1080@30/25fps

Gece Görüşü: 40mt. Gece Görüş

Sıkıştırma: Ultra 265(U-Code), H.265, H.264, Mjpeg

Lens: 2.8-12mm Motorize Lens

SD Kart Girişi: 256 Gb'a Kadar Destekler

Ses Girişi: Dahili ses

Alarm Girişi: N/A

Akıllı Video Analiz: N/A

Ek Özellikler: Koridor Modu, Hareket Algılama, ROI, Dijital Defog, Maskeleme, PoE, 120dB

WDR, IP67, IK10, BLC, HLC

Neutron NEU-IPDM221 2.0MP FULL HD 1080P 2,8-12 MM Motorize Lens IP DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

Neutron ürün gruplarının üst düzey ve hesaplı kameralarından olan NEU-IPDM221 güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüktedir. Yüksek kalitesi ve ekonomik fiyatıyla Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok incelediği güvenlik kameralarındandır.

Neutron NEU-IPDM221 güvenlik kamerası 40 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı depo gibi alanlarda veya geceleri karanlık mekanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler kayıt altına almanızı sağlar.

Neutron NEU-IPDM221 güvenlik kamerası iç mekan ortamlarda kullanılabilen DOME kameralardandır. Ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen NEU-IPDM221 modeli; iç ortam duvar tasarımınıza uyum sağlar. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PNeutron NEU-IPDM221 güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kamera kayıtları detayları görebileceğiniz kadar nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Kayıtlara yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük teknolojisine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kamera sistemleri temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
Neutron NEU-IPDM221 H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

40 MT. Gece Görüş

40 MT. Gece GörüşNeutron NEU-IPDM221 güvenlik kamerası yerleşik olan Smart IR Led teknoloji sistemi ile 40 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
ışığın olmadığı veya gün ışığının uygun olmadığı ortamlarda net ve kaliteli elde etmenizi sağlayan Neutron NEU-IPDM221 Akıllı gece görüş led teknolojisine sahiptir. Akıllı IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2,8-12 MM Motorize Lens

2,8-12 MM Motorize Lens

2,8-12 MM Motorize LensNeutron NEU-IPDM221 güvenlik kamerası dahili olarak 2,8-12 mm motorize lense sahiptir.
2,8MM geniş açı ile 12MM dar açı arasında ayarlanabilen 2,8-12 mm motorize lens teknolojisi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz görüş açısını izleyebilirsiniz. Değerli ürün veya para alışverişinin yapıldığı kasalar gibi detayların önemli olduğu hassas yerler için dar açılı, yakın ve net görüntüler gerekmektedir. 2,8-12 mm motorize lens ile 12MM'e kadar ayarlanabilen görüntü tüm detayları kayıt altına almanızı sağlamaktadır.
Ev, ofis, dükkan, işyeri gibi geniş alanları kayıt altına almanız gereken durumlarda 2,8MM'e kadar ayarlanabilmektedir.


2,8-12 MM Motorize Lens

DAHİLİ SES KARTI

Neutron NEU-IPDM221 güvenlik kamerası dahili mikrofona sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen NEU-IPDM221 modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde yeni bir mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 40 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2,8-12 MM Motorize Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi