Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron TRA-8405 HD 4mp Ahd Dome Kamera

NEUTRON TRA-8405 HD 4 MP AHD DOME KAMERA , SABİT LENS
Neutron TRA-8405 HD 4mp Ahd Dome Kamera
  • Stok: Tükendi
  • Marka: Neutron
  • Model: TRA-8405 HD
  • SKU: TRA-8405 HD
28,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
4 MP AHD DOME KAMERA , SABİT LENS Sensör: 1/2.7'' Cmos Sensör, Gece Görüşü: 1 array led Desteklediği Mod: AHD Lens: 4mm sabit lens 

NEUTRON TRA-8405 HD 4.0MP ULTRA HD 1440P 4 MM Sabit Lens AHD DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

NEUTRON ürünlerinin ekonomik ve kaliteli güvenlik kameralarından olan TRA-8405 HD güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahiptir. Kalitesi ve ekonomik fiyatıyla Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği kameralardandır.

NEUTRON TRA-8405 HD güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Işık düzeyinin sıfır olduğu mekanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler kaydetmenizi sağlamaktadır.

NEUTRON TRA-8405 HD güvenlik kamerası iç ortamlarda rahatlıkla montajlanıp kullanılabilen DOME kameralardandır. İç mekan ev, ofis, işyeri, kafe, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen TRA-8405 HD modeli; iç ortam duvar tasarımınıza adapte olur. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PNEUTRON TRA-8405 HD güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız kamera görüntüleri detayları görebileceğiniz oranda temiz ve nettir.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Kayıtlara yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD

AHDAHD Analog kameralar, CCTV koaksiyel kablo altyapısını kullanmaktadır. Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablo çekilmesi gerekmektedir.
AHD Analog kamera sistemleri, IP kamera sistemlerine oranla biraz daha ekonomik olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşNEUTRON TRA-8405 HD güvenlik kamerası standartında bulunan Smart IR Led teknoloji ile 30 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
gün ışığının olmadığı veya gün ışığının iyi seviyede olmadığı tüm mekanlarda net ve kaliteli kaydetmenizi ve izlemenizi sağlayan NEUTRON TRA-8405 HD Akıllı IR Led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit LensNEUTRON TRA-8405 HD güvenlik kamerası dahili olarak 4 mm sabit lense sahiptir.


4 MM Sabit Lens

HARİCİ MİKROFON

NEUTRON TRA-8405 HD güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
TRA-8405 HD modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer AHD Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 4 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi