Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron TRA-8407 HD 4mp Ahd Dome Kamera

NEUTRON TRA-8407 HD 4 MP AHD DOME KAMERA , SABİT LENS
Neutron TRA-8407 HD 4mp Ahd Dome Kamera
  • Stok: Tükendi
  • Marka: Neutron
  • Model: TRA-8407 HD
  • SKU: TRA-8407 HD
25,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
4 MP AHD DOME KAMERA , SABİT LENS Sensör: 1/2.7'' Cmos Sensör, Gece Görüşü: 36 ır led Desteklediği Mod: AHD Lens: 3,6mm Sabit Lens 

NEUTRON TRA-8407 HD 4.0MP ULTRA HD 1440P 3.6 MM Sabit Lens AHD DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

NEUTRON ürünlerinin üst düzey ve ekonomik güvenlik kameralarından olan TRA-8407 HD güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Benzerlerine oranla daha ekonomik ve kaliteli olduğu için Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok sipariş verdiği ürünlerdendir.

NEUTRON TRA-8407 HD güvenlik kamerası 20 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Geceleri hiç ışığın olmadığı ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler kaydetmenizi sağlamaktadır.

NEUTRON TRA-8407 HD güvenlik kamerası iç mekanlarda rahatlıkla montajlanabilen DOME kameralardandır. işyeri, ofis, villa, ev gibi alanlara montaj yapılabilen TRA-8407 HD modeli; iç ortam tasarımınıza adapte olarak kaba görünümü engeller. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PNEUTRON TRA-8407 HD güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız kamera görüntüleri insan yüzü veya yazıları okuyabileceğiniz kadar net olacaktır.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD

AHDAHD Analog kameralar, CCTV koaksiyel kablo altyapısını kullanmaktadır. DVR Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablo çekilmesi gerekmektedir.
AHD Analog kamera sistemleri, IP kamera sistemlerine oranla biraz daha ekonomik olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

20 MT. Gece Görüş

20 MT. Gece GörüşNEUTRON TRA-8407 HD güvenlik kamerası standartında bulunan Akıllı gece görüş led teknoloji ile 20 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
aydınlatmanın olmadığı veya ışığın yeteri kadar olmadığı tüm mekanlarda net ve kaliteli kaydetmenizi sağlayan NEUTRON TRA-8407 HD Akıllı IR Led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

3.6 MM Sabit Lens

3.6 MM Sabit Lens

3.6 MM Sabit LensNEUTRON TRA-8407 HD güvenlik kamerası dahili olarak 3.6 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş açısına sahip olan 3.6 mm sabit lens sayesinde Ev, ofis, dükkan, işyeri gibi geniş alanların tamamını görüntüleyebilirsiniz. Güvenlik kameranızın aynı anda tüm mekanı veya alanı görmesi gereken durumlarda 3.6 mm sabit lens en iyi lens seçeneklerinden biridir.


3.6 MM Sabit Lens

HARİCİ SES KARTI

NEUTRON TRA-8407 HD güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
TRA-8407 HD modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer AHD Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 20 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 3.6 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi