Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron TRA-SVR-4K104-4AR 4 Kanal Hybrid Kayıt Cihazı

NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR 4 KANAL HYBRID KAYIT CİHAZI
Neutron TRA-SVR-4K104-4AR 4 Kanal Hybrid Kayıt Cihazı
  • Stok: Tükendi
  • Marka: Neutron
  • Model: TRA-SVR-4K104-4AR
  • SKU: TRA-SVR-4K104-4AR
87,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
4 KANAL HYBRID KAYIT CİHAZI Kanal: 4 Kanal 4mp Sıkıştırma: H.264 Hdd Kapasite: 1 Adet x 8 TB'a Kadar Destekler HYBRID MOD: 2ch*5MP(AHD)+2ch*4MP(IP) Çıkışlar: 1HDMI & 1VGA Ses Desteği: 4 GİRİŞ 1 ÇIKIŞ Alarm Desteği: N/A DESTEKLEDİĞİ MOD: AHD,IP,TVI,CVI,CVBS 

NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR 4 Kanal Kayıt Cihazı

NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR kayıt cihazı aynı anda 4 farklı kamera görüntüsünü kayıt edebilmektedir ve DVR kayıt cihazına bağlanılacak olan güvenlik kameralarında 4 MP çözünürlüğe kadar destek vermektedir.

4 adet ses kartı girişi olan NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR kayıt cihazına takacağınız ses kartı sayesinde ortamdaki ses ve konuşmaları da kaydedebilmektedir Eş zamanlı olarak 4 farklı ses kartı takılabilen DVR kayıt cihazı 4 farklı kanalın sesini ayrı ayrı kaydetmektedir.
Mikrofonlar (ses kartları) paket içeriğine dahil değildir.
Harici ses kartları

NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR kayıt cihazı 1 adet HDMI görüntü çıkışı ve 1 adet VGA görüntü çıkışı desteğine sahiptir.

NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR DVR kayıt cihazına 1 Adet 8TB HDD (Güvenlik Harddisk) takılabilmektedir. Yüksek kapasiteli Harddisk takılabilen DVR kayıt cihazı geçmiş günlere ait görüntülerini uzun süreli kayıt altına alabilmektedir. DVR kayıt cihazlarında Harddisk depolama birimi takılı olarak gönderilmemektedir, kayıt tutabilmek için harici harddisk takılması gerekmektedir.
H.264+ sıkıştırma teknolojisine sahip olan TRA-SVR-4K104-4AR kayıt cihazı geçmişe dönük uzun süreli görüntü kayıtları tutmaktadır.
Harddiskler

NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR kayıt cihazı basit ve gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunan XMEYE yazılıma sahiptir. XMEYE yazılım sayesinde sabit IP adresi gerektirmeden uzaktan izlenebilir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden bağlanılarak canlı izlenebilmektedir ve geçmiş kayıtlar MP4 formatında indirilebilmektedir.

Kayıt cihazı kutu içeriğinde; mouse ve adaptör gönderilmektedir.

4 Kanal DVR

4 KanalNEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR DVR kayıt cihazı 4 Kanala kadar desteklemektedir. Kayıt altına almak istediğiniz ev veya iş yerine montajlatacağınız en fazla 4 adet güvenlik kamerasını TRA-SVR-4K104-4AR DVR kayıt cihazına bağlayarak kamera görüntülerini kaydedebilirsiniz.
4 taneden daha fazla CCTV kamera takılması söz konusu ise daha yüksek kanal sayısını destekleyen kayıt cihazlarına göz atmalısınız:
4 Kanal Kayıt Cihazları
8 Kanal Kayıt Cihazları
16 Kanal Kayıt Cihazları
32 Kanal Kayıt Cihazları

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBSEş zamanlı olarak IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS teknolojilerine sahip farklı kameraları bağlanabilen NEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR kayıt cihazı 5IN1 Hibrit teknolojisine sahiptir.
Farklı kayıt modlarındayken hangi teknolojiye sahip kameraların takılabileceğine dair bilgi için teknik desteğimize başvurabilirsiniz: Güvenlikseti.com Teknik Destek ve İletişim

Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

4 MP

4 MPNEUTRON TRA-SVR-4K104-4AR DVR kayıt cihazı 4 MP yüksek çözünürlüğe kadar olan güvenlik kameralarını desteklemektedir.
4 tane 4 MP çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası bağlanabilmektedir.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi