Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron TRA-SVR-4K204-4A 4 Kanal Hybrid Kayıt Cihazı

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A 4 KANAL HYBRID KAYIT CİHAZI
Neutron TRA-SVR-4K204-4A 4 Kanal Hybrid Kayıt Cihazı
  • Stok: Tükendi
  • Marka: Neutron
  • Model: TRA-SVR-4K204-4A
  • SKU: TRA-SVR-4K204-4A
89,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
4 KANAL HYBRID KAYIT CİHAZI Kanal: 4 Kanal 4mp Sıkıştırma: H.264 Hdd Kapasite: 2 Adet x 8 TB'a Kadar Destekler HYBRID MOD: 2ch*4MP(AHD)+2ch*4MP(IP) Çıkışlar: 1HDMI & 1VGA Ses Desteği: 4 GİRİŞ 1 ÇIKIŞ Alarm Desteği: 4 GİRİŞ 1 ÇIKIŞ DESTEKLEDİĞİ MOD: AHD,IP,TVI,CVI,CVBS 

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A 4 Kanal Kayıt Cihazı

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A kayıt cihazı eş zamanlı olarak 4 farklı güvenlik kamerası görüntüsünü kayıt altına alabilmektedir ve DVR kayıt cihazına bağlanılacak güvenlik kameralarında 4 MP çözünürlüğe kadar destek vermektedir.

4 kanal ses kartı girişi olan NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A DVR kayıt cihazına takacağınız ses kartı sayesinde ortamdaki konuşmaları ve sesleri de kayıt altına alabilmektedir Aynı anda 4 farklı ses kartı (mikrofon) takılabilen DVR kayıt cihazı 4 farklı kanalın sesini kaydetmektedir.
Ses kartları paket içeriğine dahil değildir.
Harici mikrofonlar (ses kartları)

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A kayıt cihazı 1 adet HDMI görüntü çıkışı ve 1 adet VGA görüntü çıkışı desteğine sahiptir.

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A DVR kayıt cihazına 2 Adet 8TB HDD (3.5" Güvenlik Harddisk) takılabilmektedir. Yüksek TB (Terabayt) değerine sahip HDD takılabilen kayıt cihazı geçmiş günlere ait kamera görüntülerini uzun süreli kayıt edebilmektedir. Kayıt cihazlarında Harddisk depolama birimi takılı olarak gönderilmemektedir, kayıt tutabilmek için harici HDD takılması gerekmektedir.
H.264+ yüksek sıkıştırma teknolojisine sahip olan TRA-SVR-4K204-4A kayıt cihazı daha uzun süreli kamera görüntü kayıtları tutmaktadır.
3.5" Harddiskler

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A DVR kayıt cihazı basit ve gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunan XMEYE yazılıma sahiptir. XMEYE yazılım sayesinde sabit IP adresi gerektirmeden uzaktan izlenebilir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden bağlanılarak canlı izlenebilmektedir ve geçmiş kayıtlar MP4 formatında indirilebilmektedir.

Kayıt cihazı kutu içeriğinde; mouse ve adaptör gönderilmektedir.

4 Kanal DVR

4 KanalNEUTRON TRA-SVR-4K204-4A kayıt cihazı 4 Kanala kadar desteklemektedir. Kayıt edeceğiniz ortama takacağınız en fazla 4 adet güvenlik kamerasını TRA-SVR-4K204-4A kayıt cihazına bağlayarak kamera görüntülerini kaydedebilirsiniz.
4 taneden daha fazla kamera montajlanacaksa daha yüksek kanal sayısını destekleyen kayıt cihazlarını incelemelisiniz:
4 Kanal Kayıt Cihazları
8 Kanal Kayıt Cihazları
16 Kanal Kayıt Cihazları
32 Kanal Kayıt Cihazları

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBSEş zamanlı olarak IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS teknolojilerine sahip farklı güvenlik kameralarını kaydedebilen NEUTRON TRA-SVR-4K204-4A kayıt cihazı 5IN1 Hibrit teknolojisine sahiptir.
Farklı kayıt modlarındayken hangi teknolojiye sahip kameraların takılabileceğine dair bilgi için teknik desteğimize başvurabilirsiniz: Güvenlikseti.com Teknik Destek ve İletişim

Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

4 MP

4 MPNEUTRON TRA-SVR-4K204-4A kayıt cihazı 4 MP yüksek çözünürlüğe kadar olan güvenlik kameralarını desteklemektedir.
4 adet 4 MP çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası takılabilmektedir.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi