Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron TRA-SVR-4K204-4AR 4 Kanal Hybrid Kayıt Cihazı

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR 4 KANAL HYBRID KAYIT CİHAZI
Neutron TRA-SVR-4K204-4AR 4 Kanal Hybrid Kayıt Cihazı
  • Stok: Tükendi
  • Marka: Neutron
  • Model: TRA-SVR-4K204-4AR
  • SKU: TRA-SVR-4K204-4AR
118,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
4 KANAL HYBRID KAYIT CİHAZI Kanal: 4 Kanal 4mp Sıkıştırma: H.264 Hdd Kapasite: 2 Adet x 8 TB'a Kadar Destekler HYBRID MOD: 2ch*5MP(AHD)+2ch*5MP(IP) Çıkışlar: 1HDMI & 1VGA Ses Desteği: 4 GİRİŞ 1 ÇIKIŞ Alarm Desteği: 4 GİRİŞ 1 ÇIKIŞ DESTEKLEDİĞİ MOD: AHD,IP,TVI,CVI,CVBS 

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR 4 Kanal Kayıt Cihazı

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR kayıt cihazı eş zamanlı olarak 4 farklı kamerayı kayıt altına alabilmektedir ve kayıt cihazına takılacak olan kameralarda 4 MP çözünürlüğe kadar destek vermektedir.

4 tane ses kartı (audio) girişine sahip olan NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR DVR kayıt cihazına takacağınız ses kartı (mikrofon) sayesinde ortamdaki konuşmaları ve sesleri de kaydedebilmektedir Eş zamanlı olarak 4 farklı ses kartı (mikrofon) takılabilen kayıt cihazı 4 farklı ortamın sesini ayrı ayrı kaydetmektedir.
Ses kartları paket içeriğine dahil değildir.
Harici ses kartları

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR kayıt cihazı 1 adet HDMI görüntü çıkışı ve 1 adet VGA görüntü çıkışı desteğine sahiptir.

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR kayıt cihazına 2 Adet 8TB HDD (Güvenlik Harddisk) takılabilmektedir. Yüksek kapasiteli Harddisk takılabilen kayıt cihazı geriye dönük kamera görüntülerini uzun süreli kayıt altına alabilmektedir. DVR kayıt cihazlarında HDD depolama birimi takılı olarak gönderilmemektedir, kayıt tutabilmek için harici HDD takılması gerekmektedir.
H.264+ ileri sıkıştırma teknolojisine sahip olan TRA-SVR-4K204-4AR kayıt cihazı daha uzun süreli kayıtlar tutmaktadır.
Güvenlik Harddiskleri

NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR kayıt cihazı basit ve gelişmiş bir kullanıcı arayüzü sunan XMEYE yazılıma sahiptir. XMEYE yazılım sayesinde sabit IP adresi gerektirmeden uzaktan izlenebilir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar üzerinden bağlanılarak canlı izlenebilmektedir ve geçmiş kayıtlar MP4 formatında indirilebilmektedir.

Kayıt cihazı kutu içeriğinde; mouse ve adaptör gönderilmektedir.

4 Kanal DVR

4 KanalNEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR DVR kayıt cihazı 4 Kanala kadar kamera takılmaktadır. Güvenlik kamera sisteminin kurulacağı yere takacağınız en fazla 4 tane güvenlik kamerasını TRA-SVR-4K204-4AR DVR kayıt cihazına bağlayarak kamera görüntülerini kayıt edebilirsiniz.
4 adetten daha fazla sayıda güvenlik kamerası takılması söz konusu ise daha yüksek kanal sayısına sahip DVR kayıt cihazlarına bakmalısınız:
4 Kanal Kayıt Cihazları
8 Kanal Kayıt Cihazları
16 Kanal Kayıt Cihazları
32 Kanal Kayıt Cihazları

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS

IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBSAynı anda IP, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS teknolojilerine sahip farklı güvenlik kameraları bağlanabilen NEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR DVR kayıt cihazı 5IN1 Hibrit teknolojisine sahiptir.
Farklı kayıt modlarındayken hangi teknolojiye sahip kameraların takılabileceğine dair bilgi için teknik desteğimize başvurabilirsiniz: Güvenlikseti.com Teknik Destek ve İletişim

Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

4 MP

4 MPNEUTRON TRA-SVR-4K204-4AR kayıt cihazı 4 MP yüksek çözünürlüğe kadar olan kameraları desteklemektedir.
4 tane 4 MP çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası bağlanabilmektedir.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi