Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tiandy TC-C32TS 2mp Sesli Starlight Motorize ip Bullet Kamera

Tiandy TC-C32TS 2 MP SESLİ Starlight Motorize IP Bullet Kamera
Tiandy TC-C32TS 2mp Sesli Starlight Motorize ip Bullet Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Tiandy
  • Model: TC-C32TS
  • SKU: 8/A/E/Y/M/H/2.7-13.5mm/V4.0
235,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

2.7-13.5mm motorize Lens ,1/2.8" CMOS , 2MP 1920x1080@30fps , Renkli: 0.001Lux@F1.6 , S+265/H.265/H.264/M-JPEG, 80m Akıllı IR , 120dB WDR , Gece/Gündüz ICR , BLC , 3D DNR , HLC , Koridor Modu , ROI , 4 alan maskeleme , OSD , Sis giderme , Görüntü yerleşimi , 1x1 ses giriş çıkışı , 2x1 alarm giriş - çıkışı , 512 GB SD kart desteği , IP67, IK10, Full metal gövde, PoE, Ölçüler: 264.3x95 x83.2mm. Heater (Isıtıcı)Alarm Tetikleyici : Hareket algılama, Görüntü engelleme, IP adresi çakışması, Disk Dolu, Disk Yazma hatası, FTP sunucu Hatası, Anormal voltaj Hatası;Full Video Analiz: Sınır İhlali, İkili sınır ihlali, bölge ihlali, bırakılan Nesne, kaybolan nesne, başıboş dolaşma, Koşma Algılama, park eden araç algılama, kalabalık algılama, kişi sayma, görev yeri terk algılama, Sahne Değişimi Algılama, Anormal Ses Algılama, ısı haritası, yüz algılama, araç ve insan ayrımı,


TIANDY TC-C32TS 2.0MP FULL HD 1080P 2,7-13 MM Motorize Lens IP BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

TIANDY markasına ait en çok satan kameralarından olan TC-C32TS güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Hesaplı fiyatı ve yüksek kalitesiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği kameralardandır.

TIANDY TC-C32TS güvenlik kamerası 80 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı karanlık alanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net görüntüler kayıt altına almanızı sağlamaktadır.

TIANDY TC-C32TS güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP66 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen TC-C32TS modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PTIANDY TC-C32TS güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kayıt görüntüleri cisimleri veya nesnelerin detaylarını görebileceğiniz kadar nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalite teknolojine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP Network kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP Network kameralar temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
TIANDY TC-C32TS H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

80 MT. Gece Görüş

80 MT. Gece GörüşTIANDY TC-C32TS güvenlik kamerası standartında bulunan Smart IR Led teknoloji sistemi sayesinde 80 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
aydınlatmanın olmadığı veya ışığın yetersiz kaldığı tüm ortamlarda kaliteli ve net kaydetmenizi sağlayan TIANDY TC-C32TS Akıllı gece görüş led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2,7-13 MM Motorize Lens

2,7-13 MM Motorize Lens

2,7-13 MM Motorize LensTIANDY TC-C32TS güvenlik kamerası dahili olarak 2,7-13 mm motorize lense sahiptir.


2,7-13 MM Motorize Lens

DAHİLİ SES KARTI

TIANDY TC-C32TS güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen TC-C32TS modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili ses kartı sayesinde yeni bir mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 80 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2,7-13 MM Motorize Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi