Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tiandy TC-C32WS 2mp Sesli Starlight ip Bullet Kamera

Tiandy TC-C32WS 2 MP SESLİ Starlight IP Bullet Kamera
Tiandy TC-C32WS 2mp Sesli Starlight ip Bullet Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Tiandy
  • Model: TC-C32WS
  • SKU: I5/E/Y/M/C/H/4mm/V4.0
83,50USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

4mm Lens 85.1°, 1/2.8" CMOS, 2 MP 1920x1080@30fps görüntü çözünürlüğü, Renkli : 0.001Lux@F1.6 , S+265/H.265/H.264, 50m Akıllı IR , 120dB WDR, Gece/Gündüz ICR , BLC , 3D DNR, HLC, Koridor Modu, Reset Butonu , ROI, 4 alan maskeleme, Sis Giderme , Görüntü Yerleşimi , dahili mikrofon , OSD , 1x1 alarm giriş çıkışı , 1x1 ses giriş çıkışı , 512 GB SD kart desteği , IP67, PoE , Ölçüler: 160.8×68×74.5mm , full metalAlarm Tetikleyici : Hareket algılama,Görüntü engelleme, IP adresi çakışması, Disk Dolu, Disk Yazma hatası, FTP sunucu Hatası , Anormal voltaj Hatası;Video analiz : Sınır İhlali ve Bölge İhlali Algılama


TIANDY TC-C32WS 2.0MP FULL HD 1080P 4 MM Sabit Lens IP BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

TIANDY ürün gruplarının en çok sipariş edilen modellerinden olan TC-C32WS güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahiptir. Hesaplı fiyatı ve yüksek kalitesiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği güvenlik kameralarındandır.

TIANDY TC-C32WS güvenlik kamerası 50 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı karanlık ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net ve kaliteli görüntüler almanızı sağlamaktadır.

TIANDY TC-C32WS güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP66 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen TC-C32WS modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PTIANDY TC-C32WS güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kamera kayıtları detayları görebileceğiniz oranda temiz ve nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Kayıtlara zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kameralar temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
TIANDY TC-C32WS H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

50 MT. Gece Görüş

50 MT. Gece GörüşTIANDY TC-C32WS güvenlik kamerası dahili Akıllı IR Led teknoloji ile 50 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
gün ışığının olmadığı veya gün ışığının iyi derecede olmadığı yerlerde kaliteli ve net elde etmenizi sağlayan TIANDY TC-C32WS Smart gece görüş led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit LensTIANDY TC-C32WS güvenlik kamerası dahili olarak 4 mm sabit lense sahiptir.


4 MM Sabit Lens

DAHİLİ SES KARTI

TIANDY TC-C32WS güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen TC-C32WS modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde harici olarak mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 50 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 4 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi