Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tiandy TC-C32XP 2mp Sesli Süper Starlight ip Dome Kamera

Tiandy TC-C32XP 2 MP SESLİ Süper Starlight IP Dome  Kamera
Tiandy TC-C32XP 2mp Sesli Süper Starlight ip Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Tiandy
  • Model: TC-C32XP
  • SKU: I3/E/Y/2.8mm/V4.0
77,50USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

2,8mm Lens 99.7°, 1/2.8" CMOS .2 MP 1920x1080@25fps görüntü çözünürlüğü, Renkli: 0.0008Lux@F1.6 , S+265/H.265/H.264, 30m Akıllı IR , 120dB WDR , BLC,3D DNR, HLC,4 alan maskeleme , Sis giderme , OSD, Dahili mikrofon, 512 GB SD kart desteği, Reset butonu, IP67, PoE , Ölçüler :116,6×83,7mm, Metal+plastik gövdeAlarm Tetikleyici : Hareket algılama, görüntü engelleme, IP adresi çakışması,Video analiz : Sınır İhlali ve Bölge İhlali Algılama


TIANDY TC-C32XP 2.0MP FULL HD 1080P 2.8 MM Sabit Lens IP DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

TIANDY ürün gruplarının üst düzey kameralarından olan TC-C32XP güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüktedir. Ekonomik ve kaliteli olması sebebiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği güvenlik kameralarındandır.

TIANDY TC-C32XP güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı karanlık ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi ile net ve kaliteli görüntüler kaydetmenizi sağlar.

TIANDY TC-C32XP güvenlik kamerası iç mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen DOME kameralardandır. Ev, ofis, dükkan, işyeri gibi alanlara montaj yapılabilen TC-C32XP modeli; iç ortam duvar tasarımınıza uyum sağlayarak kaba görünümü engeller. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PTIANDY TC-C32XP güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kayıtlar detayları görebileceğiniz oranda temiz ve nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP kamera sistemleri bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP Network kamera sistemleri temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
TIANDY TC-C32XP H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşTIANDY TC-C32XP güvenlik kamerası yerleşik olan Smart IR Led teknoloji sistemi sayesinde 30 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
gün ışığının olmadığı veya ışığın iyi seviyede olmadığı tüm ortamlarda net ve kaliteli elde etmenizi sağlayan TIANDY TC-C32XP Smart gece görüş led teknolojisine sahiptir. Smart IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensTIANDY TC-C32XP güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş alanına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde Ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi geniş alanların tamamını izleyebilirsiniz. Güvenlik kameranızın aynı anda tüm alanı veya mekanı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi seçeneklerden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

DAHİLİ MİKROFON

TIANDY TC-C32XP güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen TC-C32XP modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili ses kartı sayesinde yeni bir mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi