Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hırsız Alarm Keypadleri

NTA-KPW11 kablosuz çift yönlu¨ LCD tuş takımıdır.Çalışma gerilimi: 3.7 [V] / 1600 [mA]Kapanma akımı: <10 [uA]Çalışma akımı: <90 [mA]Şarj akımı: <500 [mA]Kablosuz yayın mesafesi: 100 [M] (açık alanda)Batarya bekleme su¨resi: 6-8 saat..
33,00USD
Dahua ARK30T-W2 Kablosuz LED Keypad Tuş TakımıUzaktan yapılandırma, bulut üzerinden güncelleme mobil uygulamadan durum görüntüleme3 yıla kadar pil ömrü. Zayıf pil uyarısıSıcaklık ölçümüŞifre ve IC kart ile alarm kurma -kapama, 30 kullanıcıya kadar destekler.Farklı alarm kısayolları : Sağlık, yangın,..
59,00USD
Hikvision DS-PK1-E-WE Kablosuz Led Keypad Tuş takımıAçık alanda 1200 metre Rf mesafesi, alarm kurma, Devre dışı Bırakma ve fonksiyonlarTek tuşla alarm çalıştırma, 868 Mhz çift yönlü kablosuz şifreli iletişim, 2 yıl pil ömrü ( kullanım sıklığına göre değişkenlik gösterir), tak çalıştır , pil veya pil..
60,00USD
Fonri Alarm Ürün BilgisiFonri  alarm kalite ve estetik  alarm sistemi rahatlıkla devreye almak ya da devreden çıkarmak için parola ya da RFID tag (Göster Geç)kullanma imkanı sağlar. Alarm sistemini devreye almak ya da devreden çıkarmak için ister RFID tagi dokutun ister şifrenizi tuşlayın ..
69,00USD
FONRİ 1G KABLOSUZ  TUŞ TAKIMI JB-08B..
74,00USD
Kablosuz 2 yönlü tuş takımı, akıllı alarm sisteminin bir aksesuarıdır. Kurma/devre dışı bırakma/ev kurma için uygun işlemler sağlar. Ana paneli aktif olarak kontrol edebilir ve ana panelden komut alabilir. Şifre kontrolü ve sabotaj alarmı işlevi, onu güvenli ve güvenilir kılar.4G Uyumlu- Alarm Panel..
74,00USD
Hikvision DS-PK1-LT-WE Kablosuz LCD Keypad Tuş TakımıRF aralığı: 1200m (Açık Alan), Sistem durumunu göstermek için LCD ekran, LCD ekran üzerinden sistem konfigürasyonu, Belirtilen alan veya tüm alanlar için evde/uzakta kurma, devre dışı bırakma, alarm temizleme, Tek tuşla yangın alarmı, panik alarmı..
120,00USD
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN