Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Paradox Hırsız Alarm Modülleri

PCS-250 için anten uzatma kablosu(İç kısımlarda kullanılması önerilmektedir)..
21,00USD
Panel üzerinde sesli veya sessiz alarm verdirilebilir. Su geçirmezergonomik tasarım..
25,50USD
Sistemi Kurma, Kapama, Stay Kurma ve PGM Kontrolüni sağlar.İnceergonomik tasarım, su geçirmez, 5 farklı işleme tanımlama..
26,00USD
SP serisi (4.54 ve üzeri) ile uyumludur, 32 kablosuz zon, 32kumanda desteği Desteklediği modeller; DCT10, DCTXP2, DCT2,PMD2, PMD75, PMD85, REM15..
30,00USD
8 zon ekler, 1 PGM çıkışı, zon girişini anti-sabotaj anahtarı girişiolarak kullanır, SP ve MG serileri ile uyumludur..
31,00USD
Sistemi Kurma, Kapama, Stay Kurma ve PGM Kontrolüni sağlar.Kurma veya kapama yapıldığında sesli olarak ve üzerindeki LEDüzerinden sistemin kurulduğununun veya devre dışı bırakıldığınınbilgisini verir. Durum tuşu ile sistemin kurulu olup olmadığınıöğrenme, 6 farklı işlem tanımlamaRenk Seçeneği: Beyaz..
31,50USD
8 Kullanıcıya SMS raporlama (Olay açıklaması, Olay yeri, Tarihi vezamanı, Olay bilgisi ), SMS ile kurma/devredışı bırakma, GPRSüzerinden gözlem istasyonuna raporlama, 2 sim kart desteği..
41,50USD
Sistemi Kurma, Kapama, Stay Kurma, Ayrı Kısımları Kurma ve PGMKontrolüni sağlar. Kurma veya kapama yapıldığında sesli olarak veüzerindeki LED üzerinden sistemin kurulduğunun veya devre dışıbırakıldığının bilgisini verir. Durum tuşu ile sistemin kurulu olupolmadığını öğrenme..
47,00USD
8 Telefon hafızalı, 20 saniye yüksek kaliteli sesli mesaj kaydı, kolayprogramlanabilir, yıldırım filtreli, tone (DTMF) ve pulse seçenekleri iletüm PTT santrallerinde sorunsuz çalışır...
52,00USD
Alarm durumunda 5 numara kadar kullanıcıları arayarak kısım vebölge isimlerini sesli olarak bildirir, sistemi uzaktan telefon ilearayarak sesli yönlendirmeli menü ile kurma ve devre dışı işlemlerinive PGM'leri kolayca kontrol edebilirsiniz...
58,00USD
TCP/IP üzerinden gözlem istasyonuna raporlama, Insite Gold App.desteği, Insite Gold üzerinden ve web arayüzünden kontrol edilebilen2ad I/0 çıkış desteği..
62,00USD
GSM üzerinden 8 kullanıcıyı kadar arayarak siren sesi iletir, 8Kullanıcıya SMS raporlama (Olay açıklaması, Olay yeri, Tarihi vezamanı, Olay bilgisi ), SMS ile kurma/devredışı bırakma,GSMüzerinden gözlem istasyonuna raporlama, VDMP3 Ses modüldesteği, 2 sim kart desteği..
62,00USD
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN