Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hırsız Alarm Modülleri

Kullanımı kolay, güvenli ve şık bir üründür. Akıllı priz uygulama üzerinden uzaktan kontrol edilebilir. Zaman ayarlama özelliği ile ayarlanan saatlerde otomatik olarak açılıp kapanması sağlanabilir.(Fonri ana panel ile çalışır) 2G uyumlu..
34,00USD
Akıllı Duvar Prizi Giriş AC 90-240V 50/60HZ Kullanım ömrü 100.000 kez. Çevrim Dışı çalışabilme . Çevrim Dışı bildirim. (30dk süresince elektrik veya WiFi bağlantı kesintilerinde) Çoklu Kontrol İlişkilendirmesi Bluetooth ile kontrol etme imkanı. (İnternet bağlantısı kesildiğinde) Uygulama üzerinden Ç..
40,00USD
Hikvision DS-PSP1-WE Kablosuz Akıllı PrizRF Aralığı 1.600m (Açık Alan), SSI(Sinyal Gücü Göstergesi), APP aracılığıyla uzaktan yapılandırma, Gerilim ve akım koruması, Tüketilen enerji göstergesi, Bölge alarmına göre tetikleme, Kurma/Devre Dışı Bırakma/Dışarıda/Alarmı Silme..
40,00USD
Akıllı fiş, akıllı alarm sisteminin bir aksesuarıdır. Şık tasarımı ile kullanımı kolay ve güvenilirdir. Akıllı fiş, Uygulama tarafından uzaktan kontrol edilebilir .. Sistemin “Beni Takip Et” özelliği sayesinde akıllı fiş, sistem veya aksesuar olaylarına göre veya önceden ayarlanmış zaman çizelgesine..
95,50USD
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN