Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hırsız Alarm Modülleri

GSM hattının çekmediği alanlarda standart antenin yerine kullanılabilen uzatmalı antendir..
12,00USD
PCS-250 için anten uzatma kablosu(İç kısımlarda kullanılması önerilmektedir)..
21,00USD
TEKNİM TXM-5270 PSTN (SABİT TELEFON HATTI) MODÜLÜ (PARS SERİSİ İÇİN)..
34,00USD
TSP-5324 veya TSP-5208G Paneller için yedek haberleşme modülü olarak kullanılır...
40,00USD
8 Kullanıcıya SMS raporlama (Olay açıklaması, Olay yeri, Tarihi vezamanı, Olay bilgisi ), SMS ile kurma/devredışı bırakma, GPRSüzerinden gözlem istasyonuna raporlama, 2 sim kart desteği..
41,50USD
TSP-5334 veya TSP-5208N Paneller için yedek haberleşme modülü olarakkullanılır...
43,00USD
8 Telefon hafızalı, 20 saniye yüksek kaliteli sesli mesaj kaydı, kolayprogramlanabilir, yıldırım filtreli, tone (DTMF) ve pulse seçenekleri iletüm PTT santrallerinde sorunsuz çalışır...
52,00USD
Alarm durumunda 5 numara kadar kullanıcıları arayarak kısım vebölge isimlerini sesli olarak bildirir, sistemi uzaktan telefon ilearayarak sesli yönlendirmeli menü ile kurma ve devre dışı işlemlerinive PGM'leri kolayca kontrol edebilirsiniz...
58,00USD
TCP/IP üzerinden gözlem istasyonuna raporlama, Insite Gold App.desteği, Insite Gold üzerinden ve web arayüzünden kontrol edilebilen2ad I/0 çıkış desteği..
62,00USD
GSM üzerinden 8 kullanıcıyı kadar arayarak siren sesi iletir, 8Kullanıcıya SMS raporlama (Olay açıklaması, Olay yeri, Tarihi vezamanı, Olay bilgisi ), SMS ile kurma/devredışı bırakma,GSMüzerinden gözlem istasyonuna raporlama, VDMP3 Ses modüldesteği, 2 sim kart desteği..
62,00USD
Karasal telefon hattının olmadığı yerlerde;Hırsız Alarm Panelinin kullanıcıya arama yapmasını yada GSM hattı üzerinden haber alma merkezine bağlanmasını sağlar.Karasal telefon hattı olan yerlerde;Hırsız Alarm Paneline bağlanmış olan karasal telefon hattının yedeği olarak çalışır. Karasal telefon hat..
63,00USD
HER MARKA ALARM ve YANGIN PANELERİ İLE RÖLE ÇIKIŞI OLAN TÜM SİSTEMLERDE KULLANILIR.Yangın Alarm Panellerinin yangın anında sesli uyarıyı kullanıcıya GSM üzerinden bildirmesine yarar.PGM çıkışı ile bağlanılan ürünün uzaktan SMS ile çalıştırılıp/durdurulması için kullanılabilir.Alarm panelinin kullanı..
71,00USD
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN