Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Wisetech Hırsız Alarm Setleri

Wisetech Kablosuz Hırsız Alarm Setleri 

Wisetech Kablosuz Alarm Sistemleri, Evlerimizde , işyerimizde, Yazlık evlerimizde ve bizim için güvenlik ihtiyacı olan diğer tüm yerlerde bize pratik çözümler sunmaktadır. Wisetech Hırsız Alarm Setleri 2 türlü kullanım imkanı sunmaktadır. Wisetech Kablosuz Alarm Setleri, Montajı Pratik ve çok kolaydır. Hiç bir kablo derdi olmadan uzun süre giden pil kullanım ömürleri ile size büyük kolaylık sağlar. Ayrıca Wisetech Kablosuz Alarm setlerinde, Kablosuz dedektörlerin çekmeyeceği bir mesafede dedektör ihtiyacı oldugu zaman, O bölgeye kablolu olarak da bağlama imkanı sunmaktadır. Wisetech Kablosuz Pır DedektörleriWisetech Kablosuz Manyetik kontaklarWisetech Kablosuz Duman Dedektörlerinin aynı zamanda Kablolu olarakda çeşitleri vardır. Evinizin , İşyerinizin kablo çekilerek dekorasyonunu bozmamak için şık bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Neden Hırsız Alarm Seti almalıyım ? 

Bu günlerde özellikle haber kanallarında'da gördüğümüz gibi maalesef çok fazla hırsızlık olaylarına maruz kalmaktayız. Ve bu görülen haberler, Gerçekleşen hırsızlık vakaların çok küçük bir bölümünü bize yansıtmaktadır. Ev ve işyeri güvenliğinde aklımızın orda kalmaması için artık Hırsız Alarm Setleri mecburi ihtiyaç haline gelmektedir. Wisetech Hırsız Alarm Setleri de bu noktada bize kaliteyi ucuza sunan ve Yılların tecrübesi ile tam da ihtiyaç duyduğumuz dedektör çeşitleri ile bizlere destek olmaktadır. Panele tanımladığımız telefon numaralarını, Hırsızlık anında haber verebilmektedir. Ve yüksek desibel ses veren Wisetech Alarm Sirenleri caydırıcı etkisi çok fazladır.

Bu bölümde size özel tüm wisetech hırsız alarm setlerimizi görebilirsiniz.

Alarm izleme merkezi hizmetiwww.guvenlkseti.com üzerinden satılan tüm alarm setlerimizde, hırsızlık anında kayıtlı olan telefonlara bildirim veya arama özelliği mevcutdur. Bu özellik tüm hırsızlık durumlarında anında haber alma imkanı sunar, ve size anında müdahale etme imkanı sunar. Alarm izle..
0,00USD
Wisetech WS-212 Kablosuz Alarm - Kendi Setini Oluştur..
0,00USD
WİSETECH 1 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA) Paket İçeriği ;1 Adet WS-212 Kablosuz Panel (Network Gsm Gprs Desteği)1 adet Wisetech Kablosuz Pır Dedektör1 adet Wisetech Kablosuz Manyetik Kontak2 adet Wisetech Alarm Kumandası1 adet Wisetech Ws-249 Alarm Siren..
195,00USD
WİSETECH 2 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA) Paket İçeriği ;1 Adet WS-212 Kablosuz Panel (Network Gsm Gprs Desteği)2 adet Wisetech Kablosuz Pır Dedektör1 adet Wisetech Kablosuz Manyetik Kontak2 adet Wisetech Alarm Kumandası1 adet Wisetech Ws-249 Alarm Siren..
215,00USD
WİSETECH 3 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA) Paket İçeriği ;1 Adet WS-212 Kablosuz Panel (Network Gsm Gprs Desteği)3 adet Wisetech Kablosuz Pır Dedektör1 adet Wisetech Kablosuz Manyetik Kontak2 adet Wisetech Alarm Kumandası1 adet Wisetech Ws-249 Alarm Siren..
235,00USD
WİSETECH 4 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA) Paket İçeriği ;1 Adet WS-212 Kablosuz Panel (Network Gsm Gprs Desteği)4 adet Wisetech Kablosuz Pır Dedektör1 adet Wisetech Kablosuz Manyetik Kontak2 adet Wisetech Alarm Kumandası1 adet Wisetech Ws-249 Alarm Siren..
255,00USD
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN