Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

12v 4amper Akü

12v 4 AMPER AKÜ
12v 4amper Akü
  • Stok: Stokta
  • Marka: Oem
  • Model: 12v-4a
  • SKU: 12v-4a
13,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Ttec 12 Volt 4,5 Amper Bakımsız Kuru Akü, içerisinde depolanan kimyasal enerjiyi, elektrik enerjisine sorunsuz bir şekilde dönüştürmenizi sağlar. Herhangi bir asit veya su ilavesi yapılmasına gerek olmadan, pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Bakım gerektirmeyen ve zahmetsiz bir kullanım imkânı yaratan Ttec Bakımsız Kuru Akü sayesinde birçok alandaki cihazlarınızın elektrik enerjisi ihtiyacını anında karşılayabilirsiniz. Tıbbi elektronik cihazlar, kesintisiz güç kaynakları, bilgisayar destekli ürünler, aydınlatma sistemleri gibi daha birçok farklı sistem ile birlikte uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bakımsız akü teknolojisi ile üretilmiş olan ürünü, uzun süre boyunca rafta, uygun koşullar altında muhafaza ederek daha sonra aynı verimi alacak şekilde kullanabilirsiniz. Her kullanımınızın ardından rahatlıkla yeniden şarj edip, sonraki kullanımlara hazır hale getirebilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve ekonomik bir ürün olan Ttec Bakımsız Kuru Akü siparişini bir an önce vererek, aynı kapasiteli ürünlere verimli bir şekilde enerji takviyesi gerçekleştirebilirsiniz.


Ttec Bakımsız Kuru Akü Kullanım Avantajları

Bakımsız kuru akünün tasarım özelliği sayesinde sıvı veya asit sızması söz konusu olmaz.

0 (sıfır) Volt değerine kadar boşaltıp daha sonra tekrar şarj edebileceğiniz akü, deşarj işlemi neticesinde oluşabilecek hasar oranını asgari düzeye indirir.

Uygun kapasiteli cihaza verimli bir şekilde enerji akışını sağlayarak, cihazların çalışma performansını yüksek bir seviyede tutar.

Gelişmiş aşınma ve direnç özellikleri sayesinde, akü üzerinde taşıma esnasında hiçbir hasar oluşmaması sağlanır.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Volt: 12 V

Kapasite: 4.5 Ah

Ağırlık: 1,47 kg

Boyutlar: 90 x 70 x 101 mm

Toplam yükseklik: 107 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi