Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Alarm izleme merkezi hizmeti

Alarm izleme merkezi hizmeti
Alarm izleme merkezi hizmeti
0,00USD

Mevcut Seçenekler:

AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Alarm izleme merkezi hizmeti

www.guvenlkseti.com üzerinden satılan tüm alarm setlerimizde, hırsızlık anında kayıtlı olan telefonlara bildirim veya arama özelliği mevcutdur. Bu özellik tüm hırsızlık durumlarında anında haber alma imkanı sunar, ve size anında müdahale etme imkanı sunar. Alarm izleme merkezi müdahale sürecinde size hız kazandıracaktır. Normal bir alarm durumunda alarmın size haber verme süreci ve sizin polise haber verme süreciniz hesaba katıldığında belli bir zaman geçmektedir. Alarm gözlem merkezleri ise Alarm durumunda hızlı bir şekilde polise haber vererek , en geç 10-15 dakika içinde polisin olay yerine gelmesine imkan sunar. Güvenlik birimleri ile birbirine entegre bir çalışma imkanı olan Alarm izleme merkezleri sizi hırsızlık durumunda sizin en az hasar ile atlatmanıza imkan sunar. 


Nedir ?

Alarm sistemlerinin haberleşme ağını sağlayan, valilikten alınan Alarm izleme merkezi işletme ve kurma belgesi ile faaliyet gösteren güvenlik takip birimidir. 7/24 devamlı eğitimli ve donanımlı personellerin bulunduğu sistemden gelen sinyallerin incelenip geri dönüş yapıldığı ve kullanıcılardan gelen taleplerin değerlendirilip cevap verildiği merkezdir.


Nasıl Çalışır ?

Evimize, İşyerimize, Depomuza veya diğer yerlerimize kurulan alarm sisteminin ALARM TAKİP MERKEZİNE bağlanması için sabit hat telefon, GSM modül, ıntranet-internet yolu ile (bunlardan herhangi biri yeterlidir) gelen sinyaller takip edilmektedir.


Ne Hizmet Verir ?

  • Sistemden gelen sinyal, hangi bölgeden geldiyse o bölgeye bağlı olan itfaiye, ambulans, polis ekipleri adrese yönlendirilir
  • Kurmuş olduğunuz alarm sisteminiz devamlı olarak kontrol altında tutulur ve herhangi bir arıza ve iletişim olmaması durumu ekranlarda görülür ve hızlı bir şekilde müdahale edilir.
  • Çalışma saati başlangıç ve bitiş saatleri dışında, yetkili kişiler dahi olsa, alarm sistemi pasif edilirse, ilgili kişilere haber verilir. Bütün giriş ve çıkışlar detaylı bir şekilde rapor edilir.
  • Yapılan tüm karşılıklı görüşmeler kayıt altında tutulur.
  • Alarm Sisteminiz belirlediğiniz saatte devreye alınmamışsa veya alarm sistemi kurulmamış ise yetkili kişi aranıp bilgi verilir. Eğer istenirse uzaktan alarm sistemi devreye alınır.
  • Eğer zorla size alarm sisteminizi pasif duruma getirilmeniz istenir ise,  tehdit şifresi oluşturabilirsiniz. Standart oluşturduğunuz şifreniz dışında tehdit şifrenizi girerseniz, alarm hiçbir şey olmamış gibi devreden çıkar. Fakat merkez hemen yakınlarınıza ve polise haber verir.
  • Eğer sisteminiz uzun bir süre kullanılmamış ise, Yine yetkili kişilere bilgi verilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi