Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hilook THC-T140-P 4mp Ahd Dome Kamera

HILOOK THC-T140-P 4MP AHD DOME KAMERA
Hilook THC-T140-P 4mp Ahd Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hilook
  • Model: THC-T140-P
  • SKU: THC-T140-P
29,50USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Çözünürlük 4 MP 

Ses / Mikrofon Opsiyonel

Lens Tipi 2.8 MM

Görüş Mesafesi 20 Mt Gece Görüş

Led Sayısı Smart Ir Led

Osd Menü Var

Kasa Tipi PLASTİK

HILOOK THC-T140-P 4.0MP ULTRA HD 1440P 2.8 MM Sabit Lens AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

HILOOK ürünlerinin en çok satan modellerinden olan THC-T140-P güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüktedir. Kalitesi ve ekonomik fiyatıyla Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği güvenlik kameralarındandır.

HILOOK THC-T140-P güvenlik kamerası 20 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı karanlık alanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler kayıt altına almanızı sağlamaktadır.

HILOOK THC-T140-P güvenlik kamerası iç ortamlarda rahatlıkla montajlanıp kullanılabilen DOME kameralardandır. Ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen THC-T140-P modeli; iç ortam tasarımınıza adapte olur. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PHILOOK THC-T140-P güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kamera kayıtları cisimleri veya nesnelerin detaylarını görebileceğiniz kadar nettir.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlük kalite teknolojine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük teknolojisine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOGAynı anda AHD, HD-CVI, HD-TVI ve ANALOG kayıt modlarında çalışabilen HILOOK THC-T140-P 4IN1 teknolojisine sahiptir. Kayıt cihazlarının desteklediği kayıt moduna göre değiştirilerek kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde var olan sisteminize kolayca entegre edilebilir.
4IN1 Analog kameralar, CCTV analog kablo altyapısını kullanmaktadır. DVR Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablo çekilmesi gerekmektedir.
Analog kamera sistemleri, IP Network kameralara oranla biraz daha hesaplı olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

20 MT. Gece Görüş

20 MT. Gece GörüşHILOOK THC-T140-P güvenlik kamerası standartında bulunan Akıllı IR Led teknoloji sistemi sayesinde 20 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
gün ışığının olmadığı veya gün ışığının iyi seviyede olmadığı tüm yerlerde net ve kaliteli izlemenizi sağlayan HILOOK THC-T140-P Smart gece görüş led teknolojisine sahiptir. Akıllı gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensHILOOK THC-T140-P güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş alanına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde Ev, ofis, dükkan, işyeri gibi geniş alanların tamamını kaydedebilirsiniz. Güvenlik kameranızın aynı anda tüm odayı veya mekanı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi lens seçeneklerinden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

HARİCİ SES

HILOOK THC-T140-P güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
THC-T140-P modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 20 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi