Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Pratik Akıllı Ev Ekipmanları

Şık tasarlanmış kablosuz akıllı ampul, sistem olayları veya diğer sensör olayları tarafından takip edilen AÇIK / KAPALI konuma getirilebilen Akıllı Takip özelliği ile Uygulama tarafından uzaktan kontrol edilebilir.Akıllı ampul, akıllı alarm sisteminin bir aksesuarıdır. Şık tasarımı ile kullanımı kol..
10,00USD
·         Kablosuzdur.·         Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·         Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  &nb..
13,00USD
Akıllı Kapı/Pencere Sensörü"Kapandı mı veya açıldı mı?" diye düşündüren kapı ve pencerelerin durumu artık gizem değil·  Kablosuzdur.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurul..
19,00USD
Neutron Akıllı Ev NTL-MC-02WBM Wifi Kapı Pencere Sensörü* Ürün Tipi: Wifi kapı titreşim ve darbe sensörü* Çalışma şekli: Kapı açık/kapalı uyarısı, düşük pil uyarısı, titreşim uyarısı, geçmiş sorgulama* Kullanım alanı: Giriş kapısı, garaj kapısı, pencere, çekmece* Batarya süresi: Yaklaşık 1 yıl (kull..
21,00USD
Neutron Akıllı Ev NTL-WS-01WB Wifi Su Basma Dedektörü* Ürün Tipi: Wifi su basma sensörü* Çalışma şekli: Ortam zemininde sıvı algılandığında ikaz ve mobil uygulamaya bildirim göndererek alam verir* Kullanım alanı: Ev, işyeri, rezidans, depo vb.* Batarya süresi: Yaklaşık 1 yıl (kullanıma göre değişebi..
21,00USD
Neutron Akıllı Ev NTL-SD-01WB Wifi Duman Dedektörü* Ürün Tipi: Wifi duman dedektörü* Çalışma şekli: Ortamda belli bir miktarın üzerinde duman yoğunluğunda sesli ikaz ve mobil uygulamaya bildirim göndererek alam verir* Kullanım alanı: Ev, işyeri, rezidans, alışveriş merkezi, banka, depo vb.* Batarya ..
23,00USD
Neutron Akıllı Ev NTL-PB-02WB Wifi Sos Panik Butonu* Ürün Tipi: Wifi sos acil butonu* Çalışma şekli: tek tuşla veya ip çekerek acil alarm üretir* Kullanım alanı: Hastane, bakım evi, ev, bakım gerektiren her ortamda kullanılabilir* Batarya süresi: Yaklaşık 1 yıl (kullanıma göre değişebilir)* Mobil uy..
25,00USD
·  Kablosuzdur.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer Fonri Wi-Fi ürünleri ile farklı kullanım senaryoları oluşturabilme·  Uygula..
27,00USD
·  DC 5V 2A adaptör ile çalışmaktadır.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Elektrik kesildiğinde 48 saate kadar pille destekleme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile uzaktan yönetebilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer..
34,00USD
Akıllı Su Baskını SensörüÖnlemini almadığınız baskınlar geliyorum demez·  Kablosuzdur.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer Fonr..
34,00USD
Temel Özellikler/ Özel Özellikler:Giriş Voltajı: 90-250V AC 50/60HzToplam Çıkış akımı (4 çıkış): 16A (Max)Toplam USB çıkış akımı (2 bağlantı noktası):5V/2A(Max)Kablosuz mesafe: 30 metreKablosuz frekansı:2.412~2.484GHzÇalışma sıcaklığı: 0ºC~ 40ºCÇalışma nemi: Maksimum %95 BN, yoğuşmasızBoyutlar: 270x..
38,00USD
·  Kablosuzdur·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer Fonri Wi-Fi ürünleri ile farklı kullanım senaryoları oluşturabilme·  Acil d..
49,00USD
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN