Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fonri Pro 4G Akıllı Alarm Seti

FONRİ 4G AKILLI ALARM SETİ
Fonri Pro 4G Akıllı Alarm Seti
  • Stok: Stokta
  • Marka: Fonri
  • Model: FONRİ-4G
280,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Ürün Özellikleri

FONRİ Pro WIFI-4G Alarm Sistemi, konut kurulumları için kompakt, kablosuz bir akıllı güvenlik sistemidir.

Hızlı bluetooth eşleştirme teknolojisi, devreye alınmaya hazır (kol öncesi kapı / pencere hatırlatıcısı), akıllı takip, zamanlı görev vb.

Evler, Ofis ve geniş bir çok konum için çok uygundur.Uluslararası yüksek güvenlikli "Çift yönlü AES 256 PLUS" özelligi 4G- LAN, WiFi ve Hücresel Sinyallerini destekler ve kablosuz aksesurları 1000 m'ye kadar hiçbir aktarıcı ve sinyal yükseltici gerektirmeden iletimi kolayca kapsayabilir.

Sadece bir güvenlik sistemi değil, aynı zamanda hem sensörler hem de IP kameralar gibi akıllı cihazlarla çalışan bir ev otomasyon sistemidir. Dahası, RFID modülü, çocuklar ve yaşlılar tarafından kullanılmasını kolaylaştırır.Kullanıcılar sistemi özgürce kontrol edebilir, canlı video izleyebilir veya bir çok akıllı aksesuarı tek bir tuşla ayarlar yapabilirsiniz .İNTERNET alt yapısı olmayan yerlerde 4G sim kart özelligi ile kolay iletişim sahası saglar.


Kapınızı veya pencerenizi kapatmayı hiç unuttunuz mu?

“Kurulmaya Hazır”, 'Kurma' veya 'Evde Kurma' moduna ayarlarken sistemin kapatılmamış pencere/kapı temasını algılamasını ve raporlamasını sağlayan pencere/kapı temas sensörümüze yerleştirilmiş yeni bir akıllı özelliktir.

Bu durumda, cep telefonunuza, kapatılmayan her pencere/kapı temas sensörünü gösteren açılır veya push bildirimi 1000m kadar mesafe sorunu olmaksızın gönderilir.

Kapı/pencere sensörü ayar sayfasında kapı ve pencerelerin gerçek zamanlı durumunu kontrol edebilirsiniz.


Paket içeriği

1*Ana panel

1*Kablosuz siren

1*Hareket sensörü kablosuz

1*Kapı kontagı kablosuz

1*Uzaktan kumanda

1*Kullanım kılavuzu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi