Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fonri Hırsız Alarm Setleri

Fonri Hırsız Alarm Setleri, Fonri Kablosuz Alarm setleri

Genel Bilgilendirme

Fonri Alarm sistemleri çok şık tasarımıyla günümüzde oldukça talep görmektedir. Siren ve Panelde dahil olmak üzere tüm ekipmanları kablosuz olarak kullanabilmektedir. Fonri siz değerli müşterilerimize sunduğu en büyük kolaylıklardan biri de ücretsiz mobil uygulama desteğidir. Mobil uygulamada çeşitli senaryolarda kurmanıza olanak sağlamaktadır. Sisteme tanımlamış olduğunuz kullanıcılar ile , Fonri Alarm Sistemini kim devreye almış , Kim devreden çıkarmış hepsini net şekilde görebilme imkanı sunar. Dedektör çeşitleri olarak da,  Fonri Kablosuz hareket sensörüFonri Kablosuz kapı ve pencere sensörüFonri Kablosuz Su baskın dedektörüFonri Kablosuz Titreşim sensörü, Fonri Kablosuz duman dedektörüFonri Kablosuz gaz dedektörü ve son olarakda Fonri Kablosuz Acil Panik butonu ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını görmektedir. Fonri Kablosuz Alarm Panellerinin tüm çeşitlerinde Gsm desteği ve mobil uygulama desteği vardır. Fonri Alarm PanelleriFonri 1G Akıllı ev SistemiFonri 2G Akıllı Hırsız alarm sistemi ve Fonri Pro 4G Hırsız alarm sistemi olarak 3 çeşit vardır. Fonri 1G akıllı ev sistemine diğer tüm akıllı ev ekipmanları tanıtılabilmektedir. Bu 3 panel arasında diğer bir fark ise Gsm iletişim hızlarıdır.


Fonri Alarm Sistemi Montaj ve Kurulum Kolaylığı

Fonri Alarm sistemlerinin dedektörleri QR teknolojisi ile panele tanıtılmaktadır. Alarm sisteminin kurulumuna başlamadan önce tüm ekipmanları bir masada önümüze koyup öncelikle uygulamamıza paneli QR sistemi ile tanıtarak evimizin kablosuz ve kablolu ağ sistemine dahil ederiz. Bundan sonraki işlem ise, Tanıtılan panelimizin içine girip tüm ekipmanları QR sistemi ile eklemek, işte sistem bu kadar kolay basit bir şekilde aktif hale gelmiş oluyor. Sonrasında yapıcağınız tek işlem Alarm panelini, Sireni ve dedektörleri istediğiniz yere montajını yapmak.


Bu bölümde size özel tüm fonri hırsız alarm setlerimizi görebilirsiniz.

Alarm izleme merkezi hizmetiwww.guvenlkseti.com üzerinden satılan tüm alarm setlerimizde, hırsızlık anında kayıtlı olan telefonlara bildirim veya arama özelliği mevcutdur. Bu özellik tüm hırsızlık durumlarında anında haber alma imkanı sunar, ve size anında müdahale etme imkanı sunar. Alarm izle..
0,00USD
Fonri 1G Kablosuz Alarm - Kendi Setini Oluştur..
0,00USD
Fonri 2G Kablosuz Alarm - Kendi Setini Oluştur..
0,00USD
Fonri Pro 4G Kablosuz Alarm - Kendi Setini Oluştur..
0,00USD
FONRİ 1G 1 DEDEKTORLU Wİ-Fİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri 1G Kablosuz Panel (Wi-fi Desteği) ve 1 Kablosuz Siren Bir arada1 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası..
113,00USD
FONRİ 1G 2 DEDEKTORLU Wİ-Fİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri 1G Kablosuz Panel (Wi-fi Desteği) ve 1 Kablosuz Siren Bir arada2 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası..
128,00USD
FONRİ 1G 3 DEDEKTORLU Wİ-Fİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri 1G Kablosuz Panel (Network Wi-Fi Desteği) ve 1 Kablosuz Siren Bir arada3 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası..
143,00USD
FONRİ 1G 4 DEDEKTORLU Wİ-Fİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri 1G Kablosuz Panel (Wi-Fi Desteği) ve 1 Kablosuz Siren Bir arada4 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası..
158,00USD
FONRİ 2G 1 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri 2G Kablosuz Panel (Network Gsm Desteği)1 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası1 adet Fonri Kablosuz Alarm Sireni..
216,00USD
FONRİ 2G 2 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri 2G Kablosuz Panel (Network Gsm Desteği)2 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası1 adet Fonri Kablosuz Alarm Sireni..
239,00USD
FONRİ 2G 3 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri 2G Kablosuz Panel (Network Gsm Desteği)3 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası1 adet Fonri Kablosuz Alarm Sireni..
262,00USD
FONRİ PRO 4G 1 DEDEKTORLU NETWORK GSM DESTEKLİ KABLOSUZ ALARM SİSTEMİ (MOBİL UYGULAMA)Paket İçeriği ;1 Adet Fonri PRO 4G Kablosuz Panel (Network Gsm Desteği)1 adet Fonri Kablosuz Pır Dedektör1 adet Fonri Kablosuz Manyetik Kontak1 adet Fonri Alarm Kumandası1 adet Fonri Kablosuz Alarm Sireni..
280,00USD
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN