Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fonri Hırsız Alarm Modülleri

Alarm sistemini kolayca kurmanızı ya da devre dışı bırakmanızı sağlar. (Alarm Devrede /Alarm Devre Dışı /Evde Alarm ve SOS(Panik)..
8,00USD
Tuş takımına Yaklaştırın ve Alarm Sistemini Devreye Alın ya da Devreden Çıkartın 2G Uyumlu..
15,00USD
Alarm sistemini kolayca kurmanızı ya da devre dışı bırakmanızı sağlar. (Alarm Devrede /Alarm Devre Dışı /Evde Alarm ve SOS(Panik)..
15,00USD
Uzaktan kumanda, 4G akıllı alarm sisteminin bir aksesuarıdır. Sistemi hızlı bir şekilde kurmanıza/devre dışı bırakmanıza/ev içi kurmanıza/ SOS  tetiklemenize yardımcı olur. Yapısındaki Kimlik doğrulama özelligi kötü niyetli kumanda kopyalanma  ve yanlış alarm sinyallerini önler.(4G Ana Pan..
23,50USD
Kullanımı kolay, güvenli ve şık bir üründür. Akıllı priz uygulama üzerinden uzaktan kontrol edilebilir. Zaman ayarlama özelliği ile ayarlanan saatlerde otomatik olarak açılıp kapanması sağlanabilir.(Fonri ana panel ile çalışır) 2G uyumlu..
34,00USD
Akıllı Duvar Prizi Giriş AC 90-240V 50/60HZ Kullanım ömrü 100.000 kez. Çevrim Dışı çalışabilme . Çevrim Dışı bildirim. (30dk süresince elektrik veya WiFi bağlantı kesintilerinde) Çoklu Kontrol İlişkilendirmesi Bluetooth ile kontrol etme imkanı. (İnternet bağlantısı kesildiğinde) Uygulama üzerinden Ç..
40,00USD
Fonri Kablosuz Tuş Takımı ile çalışırKullanıcı ismi atanabilir..
44,50USD
Kablosuz Akıllı Röle, Fonri akıllı alarm sisteminin bir parçasıdır. Ev içinde kullanılan stor perde motorlarının veya dış ortam panjurlarının keypenk diye adlandırılan tüm açılır kapanır  kontrolü için özel olarak tasarlanmıştır. Motor bağlantısı ve gerekmesi durumunda manuel olarak açma kapama..
58,00USD
Akıllı fiş, akıllı alarm sisteminin bir aksesuarıdır. Şık tasarımı ile kullanımı kolay ve güvenilirdir. Akıllı fiş, Uygulama tarafından uzaktan kontrol edilebilir .. Sistemin “Beni Takip Et” özelliği sayesinde akıllı fiş, sistem veya aksesuar olaylarına göre veya önceden ayarlanmış zaman çizelgesine..
95,50USD
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN