Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fonri Hırsız Alarm Sirenleri

Kablosuz Işıklı siren Mini  (Tamamen kablosuz)Işık göstergeli Tamamen kablosuz  Fonri alarm sistemlerine ek olarak dışarıdan  , akıllı alarm sisteminize kablosuz olarak bağlanır ve mevcut sistem durumunu gösterir, böylece evde istediğiniz yere kurabilirsiniz. . Sistem siren düşük pil ..
46,00USD
Fonri 4G iç mekan siren, akıllı alarm sisteminize kablosuz olarak bağlanır ve size mevcut sistem durumunu gösterir, böylece evinizde istediğiniz yere monte edebilirsiniz. Kurulumu kolay, güvenilir ve güvenlidir .Sistem, siren düşük pildeyken kullanıcılara pili Uygulama ile değiştirmeleri konusunda b..
54,00USD
Son derece güçlü 120dB dış ortam siren. Evinizin ya da iş yerinizin dışına kurulması potansiyel hırsızlara karsı evinizin alarm sistemi tarafından korunduğunu gösterir. Kurulumu kolay, sağlam ve güvenilirdir. Anti sabotaj özelliği ile, sabotaj durumunda alarm verir ve uygulama üzerinden bildirim gön..
87,00USD
Son derece güçlü 115dB dış mekan siren. Evin dışına monte edin ve olası hırsızlıklara evinizin alarma dayanıklı olduğunu gösterin. Dış mekan sireni, 36 ay boyunca yerleşik bir yedek pil bekleme süresine sahiptir.( flaşörler açık kapalı durumuna göre farklılık gösterebilir)Çekirdek mikroişlemci ve ku..
100,00USD
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN