Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Dayzip DZ-2541 2mp Ahd Sesli Dome Kamera

Dayzip DZ-2541 2MP AHD Sesli Dome Kamera
Kasada %25 indirim
Dayzip DZ-2541 2mp Ahd Sesli Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Dayzip
  • Model: DZ-2541
  • SKU: DZ-2541
39,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
1/3" Progressive CMOS 
1920x1080 2MP
Sabit 2.8 mm
30 metre - 18 Led Otomatik
AHD, Analog, HDTVI,HDCVI, Dahili Mik.
DC 12V

DAYZIP DZ-2541 2.0MP FULL HD 1080P 2.8 MM Sabit Lens AHD DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

DAYZIP markasının en çok tercih edilen kameralarından olan DZ-2541 güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Benzerlerine oranla daha ekonomik ve kaliteli olduğu için Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok sipariş verdiği kameralardandır.

DAYZIP DZ-2541 güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Karanlık ve ışığın olmadığı ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi devreye girerek net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler almanızı sağlar.

DAYZIP DZ-2541 güvenlik kamerası iç mekanlarda montaj yapılabilen DOME kameralardandır. Ev, odalar, salonlar, ofis, işyeri gibi alanlara montaj yapılabilen DZ-2541 modeli; iç ortam duvar tasarımınıza uyum sağlar. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PDAYZIP DZ-2541 güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız görüntüler cisimleri veya nesnelerin detaylarını görebileceğiniz kadar nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
görüntüye yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD

AHDAHD Analog kameralar, CCTV analog kablo altyapısını kullanmaktadır. Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablo çekilmesi gerekmektedir.
AHD Analog kamera sistemleri, IP Network kameralara oranla biraz daha hesaplı olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşDAYZIP DZ-2541 güvenlik kamerası dahili Smart IR Led teknoloji sayesinde 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
Normal gece görüşe sahip kameralar geceleri sadece siyah/beyaz görüntüler kaydedebilirken, DAYZIP DZ-2541 ışıksız ortamlarda bile net ve renkli görüntüler sağlamaktadır.
Gün ışığının olmadığı veya aydınlatmanın yetersiz kaldığı tüm ortamlarda net ve renkli görüntüler almanızı sağlayan DAYZIP DZ-2541 Smart led teknolojisine sahiptir. Smart led teknolojisi gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensDAYZIP DZ-2541 güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş alanına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde evlerin salonları, ofisler veya kafeterya gibi geniş alanların tamamını kayıt altına alabilirsiniz. Güvenlik kameranızın aynı anda tüm odayı veya mekanı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi seçeneklerden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

DAHİLİ SES KARTI

DAYZIP DZ-2541 güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen DZ-2541 modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde harici olarak mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer AHD Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi