Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Dayzip DZ-A3428S 2mp ip Starlight Dome Sesli Kamera

Dayzip DZ-A3428S 2mp ip Starlight Dome Sesli Kamera
Kasada %25 indirim
Dayzip DZ-A3428S 2mp ip Starlight Dome Sesli Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Dayzip
  • Model: DZ-A3428S
  • SKU: DZ-A3428S
57,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
1/3" 2MP CMOS Sensör
1920x1080 - 25fps
H.265/H.264
2.8 mm sabit lens
Day/Night - 30mt
POE, P2P, SD Kart, Dahili Mik.&Hoparlör Reset B.
Bullet, IP66

DAYZIP DZ-A3428S 2.0MP FULL HD 1080P 2.8 MM Sabit Lens IP DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

DAYZIP ürünlerinin en çok satan güvenlik kameralarından olan DZ-A3428S güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlüktedir. Bu segmentte bulunan diğer ürünlere göre daha hesaplı ve kaliteli olduğu için Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok ilgisini çeken güvenlik kameralarındandır.

DAYZIP DZ-A3428S güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Işık düzeyinin sıfır olduğu alanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler almanızı sağlar.

DAYZIP DZ-A3428S güvenlik kamerası iç mekan ortamlarda montajlanabilen DOME kameralardandır. Ev, odalar, salonlar, ofis, işyeri gibi alanlara montaj yapılabilen DZ-A3428S modeli; iç ortam dizaynınıza adapte olur. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PDAYZIP DZ-A3428S güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kayıtlar detayları görebileceğiniz kadar nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Görüntüye yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP Network kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kamera sistemleri temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
DAYZIP DZ-A3428S H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşDAYZIP DZ-A3428S güvenlik kamerası yerleşik olan Smart gece görüş led teknoloji sayesinde 30 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
Standart gece görüşe sahip kameralar ışığın olmadığı ortamlarda sadece siyah/beyaz görüntüler kaydedebilirken, DAYZIP DZ-A3428S geceleri bile net ve renkli izlemenizi sağlamaktadır.
gün ışığının olmadığı veya ışığın iyi derecede olmadığı ortamlarda net ve kaliteli izlemenizi sağlayan DAYZIP DZ-A3428S Akıllı IR Led teknolojisine sahiptir. Akıllı gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensDAYZIP DZ-A3428S güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş alanına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde işyeri, ofis, villa, ev gibi geniş alanların tamamını kaydedebilirsiniz. Güvenlik kamera sisteminizin aynı anda tüm mekanı veya alanı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi seçeneklerden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

DAHİLİ SES

DAYZIP DZ-A3428S güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen DZ-A3428S modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili ses kartı sayesinde extra olarak mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi