Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Fonri Akıllı Ev Ekipmanları

Şık tasarlanmış kablosuz akıllı ampul, sistem olayları veya diğer sensör olayları tarafından takip edilen AÇIK / KAPALI konuma getirilebilen Akıllı Takip özelliği ile Uygulama tarafından uzaktan kontrol edilebilir.Akıllı ampul, akıllı alarm sisteminin bir aksesuarıdır. Şık tasarımı ile kullanımı kol..
10,00USD
·         Kablosuzdur.·         Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·         Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  &nb..
13,00USD
Akıllı Kapı/Pencere Sensörü"Kapandı mı veya açıldı mı?" diye düşündüren kapı ve pencerelerin durumu artık gizem değil·  Kablosuzdur.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurul..
19,00USD
·  Kablosuzdur.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer Fonri Wi-Fi ürünleri ile farklı kullanım senaryoları oluşturabilme·  Uygula..
27,00USD
·  DC 5V 2A adaptör ile çalışmaktadır.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Elektrik kesildiğinde 48 saate kadar pille destekleme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile uzaktan yönetebilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer..
34,00USD
Akıllı Su Baskını SensörüÖnlemini almadığınız baskınlar geliyorum demez·  Kablosuzdur.·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer Fonr..
34,00USD
Temel Özellikler/ Özel Özellikler:Giriş Voltajı: 90-250V AC 50/60HzToplam Çıkış akımı (4 çıkış): 16A (Max)Toplam USB çıkış akımı (2 bağlantı noktası):5V/2A(Max)Kablosuz mesafe: 30 metreKablosuz frekansı:2.412~2.484GHzÇalışma sıcaklığı: 0ºC~ 40ºCÇalışma nemi: Maksimum %95 BN, yoğuşmasızBoyutlar: 270x..
38,00USD
·  Kablosuzdur·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer Fonri Wi-Fi ürünleri ile farklı kullanım senaryoları oluşturabilme·  Acil d..
49,00USD
·  Kablosuzdur·  Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·  Fonri WiFi mobil uygulaması ile anlık bildirim alabilme·  Kolay kurulum ve güvenli bağlantı·  Diğer Fonri Wi-Fi ürünleri ile farklı kullanım senaryoları oluşturabilme·  Yüksek h..
51,50USD
Fonri Akıllı Ev Karbonmonoksit (CO) SensörüYaşam alanında karbonmonoksit algılandığında, sensör sesli alarmı devreye girer ve cihaz üzerindeki LED ışığı yanıp sönerek, 85 desibellik bir alarm vermeye başlar.Ayrıca evde olmadığınız durumlar için, uygulamadan eş zamanlı bildirim gönderir.Karbonmonoksi..
68,00USD
Özellik1) "akıllı yaşam" uygulaması ile uzaktan izleme2) çeşitli kurulum yolu3) gerçek zamanlı alarm bilgilerini yükleyin4) iOS ve Android sistemi ile uyumlu, 802.11b/n/g 2.4GHz Wi-Fi 'yi destekler.5) yüksek hassasiyet ve kararlılıkSpec1. Çalışma voltajı: AC100-240V2. Ortalama tüketim:<2W3.Alarm ..
76,00USD
·         DC 5V 1A adaptör ile çalışmaktadır.·         Ek donanıma ihtiyaç duymadan Wi-Fi ile çalışabilme·         Elektrik kesildiğinde pil ile çalışabilme· &..
100,00USD
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN