Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Dahua HAC-B1A21P-U-IL-A 2mp Full Color Sesli Hdcvı Bullet Kamera

Dahua HAC-B1A21P-U-IL-A 2mp Full Color Sesli HDCVI IR Bullet Kamera
Dahua HAC-B1A21P-U-IL-A 2mp Full Color Sesli Hdcvı Bullet Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Dahua
  • Model: HAC-B1A21P-U-IL-A
  • SKU: HAC-B1A21P-U-IL-A
25,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
  • Dahili Mikrofon
  • 30mt Gece Renkli Görüş
  • 1 / 2.8 " CMOS, 3.6mm Sabit Lens,
  • 0.02 Lüx Renkli BLC/HLC/DWDR, 2DNR, OSD, AWB, AGC, ICR,
  • 4 in 1(HDCVI/HDTVI/AHD/CVBS)
  • IP67, 25fps@1080p, Plastik Kasa, Beyaz Işık@20m


DAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A 2.0MP FULL HD 1080P 3.6 MM Sabit Lens AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

DAHUA markasına ait en çok sipariş edilen güvenlik kameralarından olan HAC-B1A21P-U-IL-A güvenlik kamerası 2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Ekonomik ve kaliteli olması sebebiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok incelediği ürünlerdendir.

DAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı alanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net ve yüksek çözünürlüklü görüntüler kayıt altına almanızı sağlar.

DAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP67 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen HAC-B1A21P-U-IL-A modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

2.0MP FULL HD 1080P

2.0MP FULL HD 1080PDAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A güvenlik kamerasının sahip olduğu 2.0MP FULL HD 1080P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız kamera görüntüleri cisimleri veya nesnelerin detaylarını görebileceğiniz kadar nettir. Piyasada 1.0MP ve 1.3MP gibi daha düşük çözünürlüğe sahip olan güvenlik kamerası satışları da yapılmaktadır. Ancak Guvenlikseti.com olarak En düşük çözünürlük standartı olarak 2.0MP satışı yapmaktayız. Daha düşük çözünürlüğe sahip ürünlerin siz değerli müşterilerimizi kalite ve görüntü konusunda tatmin edemeyeceğini düşünmekteyiz.

Net Görüntüler
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalite teknolojine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
2.0MP FULL HD 1080P yüksek çözünürlük kalite teknolojine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG

AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOGAynı anda AHD, HD-CVI, HD-TVI ve ANALOG kayıt modlarında çalışabilen DAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A 4IN1 teknolojisine sahiptir. Kayıt cihazlarının desteklediği kayıt moduna göre değiştirilerek kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde var olan sisteminize kolayca entegre edilebilir.
4IN1 Analog kameralar, CCTV koaksiyel kablo altyapısını kullanmaktadır. DVR Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablolama yapılması gerekmektedir.
Analog kamera sistemleri, IP kamera sistemlerine oranla biraz daha ekonomik olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşDAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A güvenlik kamerası dahili Smart IR Led teknoloji sayesinde 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
Standart IR Led teknolojisine sahip kameralar ışıksız ortamlarda sadece siyah/beyaz görüntüler sağlarken, DAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A ışığın olmadığı ortamlarda bile renkli ve net kaydetmenizi ve izlemenizi sağlamaktadır.
aydınlatmanın olmadığı veya ışığın yetersiz kaldığı ortamlarda kaliteli ve net görüntüler sağlayan DAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A Smart IR Led teknolojisine sahiptir. Smart IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

3.6 MM Sabit Lens

3.6 MM Sabit Lens

3.6 MM Sabit LensDAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A güvenlik kamerası dahili olarak 3.6 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş alanına sahip olan 3.6 mm sabit lens sayesinde işyeri, ofis, villa, ev gibi geniş alanların tamamını görüntüleyebilirsiniz. Güvenlik kamera sisteminizin aynı anda tüm alanı veya ortamı görmesi gereken durumlarda 3.6 mm sabit lens en iyi lens seçeneklerinden biridir.


3.6 MM Sabit Lens

DAHİLİ SES

DAHUA HAC-B1A21P-U-IL-A güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen HAC-B1A21P-U-IL-A modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde harici olarak mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 2.0MP FULL HD 1080P Kameralar Diğer AHD, HD-CVI, HD-TVI, ANALOG Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 3.6 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi