Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HILOOK IPC-B141H-F 4mp ip Bullet Kamera

HILOOK IPC-B141H-F 4MP IP BULLET KAMERA
HILOOK IPC-B141H-F 4mp ip Bullet Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hilook
  • Model: IPC-B141H-F
  • SKU: IPC-B141H-F
51,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Çözünürlük 4 MP

Ses / Mikrofon Yok

Lens Tipi 4 MM

Görüş Mesafesi 30 Mt Gece Görüş

Led Sayısı Ir Led

Osd Menü Yok

Kasa Tipi PLASTİK

HILOOK IPC-B141H-F 4.0MP ULTRA HD 1440P 4 MM Sabit Lens IP BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

HILOOK markasına ait üst düzey ve hesaplı modellerinden olan IPC-B141H-F güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahiptir. Ekonomik ve kaliteli olması sebebiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok ilgisini çeken güvenlik kameralarındandır.

HILOOK IPC-B141H-F güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Karanlık ve ışığın olmadığı mekanlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net görüntüler kaydetmenizi sağlamaktadır.

HILOOK IPC-B141H-F güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP66 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen IPC-B141H-F modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PHILOOK IPC-B141H-F güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız görüntüler detayları görebileceğiniz oranda temiz ve nettir.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Görüntüye yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük teknolojisine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kameralar temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
HILOOK IPC-B141H-F H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşHILOOK IPC-B141H-F güvenlik kamerası standartında bulunan Akıllı IR Led teknoloji ile 30 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
gün ışığının olmadığı veya ışığın yeteri kadar olmadığı tüm mekanlarda kaliteli ve net görüntüler sağlayan HILOOK IPC-B141H-F Smart IR Led teknolojisine sahiptir. Akıllı gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit Lens

4 MM Sabit LensHILOOK IPC-B141H-F güvenlik kamerası dahili olarak 4 mm sabit lense sahiptir.


4 MM Sabit Lens

HARİCİ SES

HILOOK IPC-B141H-F güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
IPC-B141H-F modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 4 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi