Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

HILOOK IPC-T241H-F 4mp ip Dome Kamera

HILOOK IPC-T241H-F 4MP IP DOME KAMERA
HILOOK IPC-T241H-F 4mp ip Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Hilook
  • Model: IPC-T241H-F
  • SKU: IPC-T241H-F
51,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

Çözünürlük 4 MP

Ses / Mikrofon Yok

Lens Tipi 2.8 MM

Görüş Mesafesi 30 Mt Gece Görüş

Led Sayısı Ir Led

Osd Menü Hilook Vision

Kasa Tipi Dome

HILOOK IPC-T241H-F 4.0MP ULTRA HD 1440P 2.8 MM Sabit Lens IP DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

HILOOK ürünlerinin üst düzey ve hesaplı güvenlik kameralarından olan IPC-T241H-F güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahiptir. Ekonomik ve kaliteli olduğu için Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok sipariş verdiği kameralardandır.

HILOOK IPC-T241H-F güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Geceleri hiç ışığın olmadığı ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net ve kaliteli görüntüler kaydetmenizi sağlar.

HILOOK IPC-T241H-F güvenlik kamerası iç mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen DOME kameralardandır. Ev, odalar, salonlar, ofis, işyeri gibi alanlara montaj yapılabilen IPC-T241H-F modeli; iç ortam duvar tasarımınıza adapte olur. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PHILOOK IPC-T241H-F güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kayıt görüntüleri cisimleri veya nesnelerin detaylarını görebileceğiniz kadar nettir.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Video izlerken yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP Network kamera sistemleri bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP Network kamera sistemleri temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
HILOOK IPC-T241H-F H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşHILOOK IPC-T241H-F güvenlik kamerası yerleşik olan Akıllı gece görüş led teknoloji ile 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
aydınlatmanın olmadığı veya gün ışığının yeteri kadar olmadığı ortamlarda kaliteli ve net kaydetmenizi ve izlemenizi sağlayan HILOOK IPC-T241H-F Akıllı IR Led teknolojisine sahiptir. Akıllı gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensHILOOK IPC-T241H-F güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş alanına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde Ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi geniş alanların tamamını kaydedebilir ve izleyebilirsiniz. Güvenlik kamera sisteminizin aynı anda tüm alanı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi seçeneklerden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

HARİCİ MİKROFON

HILOOK IPC-T241H-F güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
IPC-T241H-F modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi