Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Neutron TRA-7410 HD-U 4mp Ir Bullet Ahd Kamera

NEUTRON TRA-7410 HD-U 4 MP IR BULLET AHD KAMERA , SABİT LENS
Neutron TRA-7410 HD-U 4mp Ir Bullet Ahd Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Neutron
  • Model: TRA-7410 HD-U
  • SKU: TRA-7410 HD-U
27,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN
4 MP IR BULLET AHD KAMERA , SABİT LENS Sensör: 1/2.7'' Cmos Sensör, Gece Görüşü: 4 array led Lens: 3.6mm Sabit Lens Desteklediği Mod: AHD Koruma Standartı: IP66

NEUTRON TRA-7410 HD-U 4.0MP ULTRA HD 1440P 3.6 MM Sabit Lens AHD BULLET (DIŞ ORTAM) Güvenlik Kamerası

NEUTRON markasına ait üst düzey kameralarından olan TRA-7410 HD-U güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüktedir. Uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği kameralardandır.

NEUTRON TRA-7410 HD-U güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı depo gibi alanlarda veya geceleri karanlık ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi ile net görüntüler almanızı sağlar.

NEUTRON TRA-7410 HD-U güvenlik kamerası dış mekan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen IP66 koruma sınıfına sahip su geçirmez yapıya sahiptir. Bina cephesi, bina girişi, otopark, ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen TRA-7410 HD-U modeli; hem dış ortam hem de iç ortam için uygundur.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PNEUTRON TRA-7410 HD-U güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız görüntüler detayları görebileceğiniz kadar nettir.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Kayıtlara zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük teknolojisine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

AHD

AHDAHD Analog kameralar, CCTV koaksiyel kablo altyapısını kullanmaktadır. Kayıt cihazlarının kayıt kanal sayısı, sistemde kullanılacak kamera sayısı kadar olmalıdır ve her kamera için ayrı kablolama yapılması gerekmektedir.
AHD Analog kamera sistemleri, IP kameralara oranla biraz daha ekonomik olmaktadır.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşNEUTRON TRA-7410 HD-U güvenlik kamerası yerleşik olan Smart IR Led teknoloji ile 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır.
gün ışığının olmadığı veya gün ışığının uygun olmadığı yerlerde net ve kaliteli görüntüler kaydeden NEUTRON TRA-7410 HD-U Akıllı gece görüş led teknolojisine sahiptir. Smart gece görüş led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

3.6 MM Sabit Lens

3.6 MM Sabit Lens

3.6 MM Sabit LensNEUTRON TRA-7410 HD-U güvenlik kamerası dahili olarak 3.6 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş alanına sahip olan 3.6 mm sabit lens sayesinde işyeri, ofis, villa, ev gibi geniş alanların tamamını görüntüleyebilirsiniz. Güvenlik kameranızın aynı anda tüm alanı veya ortamı görmesi gereken durumlarda 3.6 mm sabit lens en iyi alternatiflerden biridir.


3.6 MM Sabit Lens

HARİCİ SES

NEUTRON TRA-7410 HD-U güvenlik kamerası harici mikrofon desteğine sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilmek için Web sitemizin CCTV Sarf Malzeme kategorisinde bulunan mikrofonlardan takılarak ses kaydı da yapabilir hale getirilebilmektedir.
TRA-7410 HD-U modeli harici mikrofon takılarak bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer AHD Kameralar Diğer BULLET (DIŞ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 3.6 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi