Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tiandy TC-C34XP 4mp Sesli Color Maker Süper Starlight ip Dome Kamera

Tiandy TC-C34XP 4 MP SESLİ Color Maker Süper Starlight IP Dome Kamera
Tiandy TC-C34XP 4mp Sesli Color Maker Süper Starlight ip Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Tiandy
  • Model: TC-C34XP
  • SKU: W/E/Y/2.8mm/V4.0
101,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

2.8mm Lens 93,8°, 1/2.8" CMOS. 4 MP , 2592x1520@25fps görüntü çözünürlüğü, Renkli: 0.0008Lux@F1.0 , S+265/H.265/H.264, 2 Warm lights 15~20m , 120dB WDR , BLC,3D DNR, HLC, 4 alan maskeleme , Sis Giderme , OSD, Dahili mikrofon, Reset Butonu, 512 GB SD kart desteği , IP67, PoE, Ölçüler :116.6×83.7mm , metal + plastikAlarm Tetikleyici : hareket algılama, görüntü engelleme, IP adresi çakışması, Video analiz : Sınır İhlali ve Bölge İhlali Algılama


TIANDY TC-C34XP 4.0MP ULTRA HD 1440P 2.8 MM Sabit Lens IP DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

TIANDY markasına ait hesaplı ve kaliteli güvenlik kameralarından olan TC-C34XP güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlüğe sahiptir. Hesaplı fiyatı ve yüksek kalitesiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok tercih ettiği ürünlerdendir.

TIANDY TC-C34XP güvenlik kamerası 20 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Hiç ışığın olmadığı ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi ile net ve kaliteli görüntüler kaydetmenizi sağlar.

TIANDY TC-C34XP güvenlik kamerası iç mekanlarda montajlanıp kullanılabilen DOME kameralardandır. işyeri, ofis, villa, ev gibi alanlara montaj yapılabilen TC-C34XP modeli; iç ortam duvar dizaynınıza adapte olur. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PTIANDY TC-C34XP güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde elde edeceğiniz kayıtlar cisimleri veya nesnelerin detaylarını görebileceğiniz kadar nettir.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Görüntüye zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlük kalite teknolojine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP Network kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kamera sistemleri temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
TIANDY TC-C34XP H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

20 MT. Gece Görüş

20 MT. Gece GörüşTIANDY TC-C34XP güvenlik kamerası dahili Akıllı gece görüş led teknoloji sistemi sayesinde 20 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
aydınlatmanın olmadığı veya ışığın uygun olmadığı tüm ortamlarda net ve kaliteli elde etmenizi sağlayan TIANDY TC-C34XP Smart IR Led teknolojisine sahiptir. Smart IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensTIANDY TC-C34XP güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş açısına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde İç mekan ev, ofis, işyeri, kafe, lobi gibi geniş alanların tamamını görüntüleyebilirsiniz. Güvenlik kameranızın aynı anda tüm alanı veya ortamı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi seçeneklerden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

DAHİLİ MİKROFON

TIANDY TC-C34XP güvenlik kamerası dahili mikrofona sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen TC-C34XP modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde harici olarak mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 20 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi