Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tiandy TC-C34XS 4mp Sesli Starlight ip Dome Kamera

Tiandy TC-C34XS 4 MP SESLİ Starlight IP Dome Kamera
Tiandy TC-C34XS 4mp Sesli Starlight ip Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Tiandy
  • Model: TC-C34XS
  • SKU: I3/E/Y/M/2.8mm/V4.0
91,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

2.8mm Lens 93,8°, 1/2.8" CMOS , 4 Megapiksel 2592x1520@25fps görüntü çözünürlüğü , Renkli: 0.002Lux@F1.6 , S+265/H.265/H.264, 30m Akıllı IR , 120dB WDR ,Gece/Gündüz IR, BLC, 3D DNR, HLC,4 alan maskeleme , Sis Giderme, OSD, 512 GB SD kart desteği , Dahili mikrofon , Reset Butonu , IP67, PoE, Ölçüler:116.6x83.7mm, metal gövdeAlarm Tetikleyici : hareket algılama, görüntü engelleme, IP adresi çakışması,Video analiz : Sınır İhlali ve Bölge İhlali Algılama


TIANDY TC-C34XS 4.0MP ULTRA HD 1440P 2.8 MM Sabit Lens IP DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

TIANDY ürünlerinin en çok satan kameralarından olan TC-C34XS güvenlik kamerası 4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlük kalitesine sahiptir. Uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok ilgisini çeken ürünlerdendir.

TIANDY TC-C34XS güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Geceleri hiç ışığın olmadığı ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi sayesinde net görüntüler almanızı sağlamaktadır.

TIANDY TC-C34XS güvenlik kamerası iç ortamlarda montajlanıp kullanılabilen DOME kameralardandır. Ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi alanlara montaj yapılabilen TC-C34XS modeli; iç ortam tasarımınıza uyum sağlar. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

4.0MP ULTRA HD 1440P

4.0MP ULTRA HD 1440PTIANDY TC-C34XS güvenlik kamerasının sahip olduğu 4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalitesi sayesinde kayıt altına alacağınız görüntüler insan yüzü veya yazıları okuyabileceğiniz kadar net olacaktır.
Net Görüntüler
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Zoom (yakınlaştırma) yaparken görüntüleri koruma
4.0MP ULTRA HD 1440P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
4.0MP ULTRA HD 1440P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP Network kamera sistemleri bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kamera sistemleri temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
TIANDY TC-C34XS H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşTIANDY TC-C34XS güvenlik kamerası standartında bulunan Akıllı gece görüş led teknoloji ile 30 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
gün ışığının olmadığı veya aydınlatmanın uygun seviyede olmadığı yerlerde kaliteli ve net görüntüler sağlayan TIANDY TC-C34XS Akıllı gece görüş led teknolojisine sahiptir. Akıllı IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensTIANDY TC-C34XS güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş açısına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde Ev, işyeri, ofis, kafeterya, lobi gibi geniş alanların tamamını kaydedebilirsiniz. Kamera sisteminizin aynı anda tüm alanı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi seçeneklerden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

DAHİLİ MİKROFON

TIANDY TC-C34XS güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen TC-C34XS modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde yeni bir mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 4.0MP ULTRA HD 1440P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi