Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Tiandy TC-C35XS 5mp Sesli Starlight ip Dome Kamera

Tiandy TC-C35XS 5 MP SESLİ Starlight IP Dome Kamera
Tiandy TC-C35XS 5mp Sesli Starlight ip Dome Kamera
  • Stok: Stokta
  • Marka: Tiandy
  • Model: TC-C35XS
  • SKU: I3/E/Y/2.8mm/V4.0
99,00USD
AYNI GÜN KARGO
ÜCRETSİZ TESLİMAT
K.KARTI İLE ÖDEME
ORJİNAL ÜRÜN

2.8mm Lens 94.7°, 1/2.8" CMOS , 5 Megapiksel 2592x1944@20fps , Renkli: 0.002Lux@F1.6 , S+265/H.265/H.264 , Akıllı IR Menzili 30m , 120dB WDR , Gece/Gündüz ICR, BLC, 3D DNR , HLC, 4 alan maskeleme, Reset Tuşu , Sis Giderme, OSD , dahili mikrofon , 512 GB SD kart desteği, IP67, PoE , Ölçüler:116.6x83.7mm , metal + plastik gövdeAlarm Tetikleyici: Hareket algılama, görüntü engelleme, IP adresi çakışması,Video analiz: Sınır İhlali ve Bölge İhlali Algılama


TIANDY TC-C35XS 5.0MP ULTRA HD 1920P 2.8 MM Sabit Lens IP DOME (İÇ ORTAM) Güvenlik Kamerası

TIANDY ürün gruplarının en çok sipariş geçilen modellerinden olan TC-C35XS güvenlik kamerası 5.0MP ULTRA HD 1920P çözünürlüğe sahiptir. Hesaplı ve kaliteli oluşuyla Guvenlikseti.com müşterilerinin en çok ilgisini çeken güvenlik kameralarındandır.

TIANDY TC-C35XS güvenlik kamerası 30 MT. Gece Görüş mesafesi sağlamaktadır. Karanlık ve ışığın olmadığı ortamlarda bile gece görüşü sağlayan IR led teknolojisi ile net görüntüler kayıt altına almanızı sağlar.

TIANDY TC-C35XS güvenlik kamerası iç ortamlarda montaj yapılabilen DOME kameralardandır. işyeri, ofis, villa, ev gibi alanlara montaj yapılabilen TC-C35XS modeli; iç ortam duvar dizaynınıza uyum sağlar. Dış ortamlarda, bina cephelerinde ve yağış alan bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.

5.0MP ULTRA HD 1920P

5.0MP ULTRA HD 1920PTIANDY TC-C35XS güvenlik kamerasının sahip olduğu 5.0MP ULTRA HD 1920P çözünürlük kalitesi sayesinde kaydedeceğiniz kamera kayıtları insan yüzü veya yazıları okuyabileceğiniz kadar net olacaktır.
Net Görüntüler
5.0MP ULTRA HD 1920P yüksek çözünürlüğe sahip kameralar; insan yüzü tanıma, araba plakaları okuma, kıyafet renkleri gibi ayrıntıları çok daha net ve keskin bir biçimde kayıt altına alırlar.
Video izlerken yakınlaştırma (zoom) yaparken görüntüleri koruma
5.0MP ULTRA HD 1920P çözünürlük kalite teknolojisine sahip kameralarla kayıt altına alınmış görüntüleri izlerken ayrıntıları görmek için yakınlaştırma (zoom) yapıldığında görüntüde parçalanma seviyesi oldukça azdır.
Geniş açılı alanları kayıt altına alma
5.0MP ULTRA HD 1920P yüksek çözünürlük kalitesine sahip kameralarda geniş açılı lens kullanıldığında çok daha geniş alanları net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.
Güvenlik kamerası çözünürlük kaliteleri hakkında detaylı bilgiler

IP

IPIP kameralar bilgisayarlar gibi CAT-5 ve CAT-6 kablolama altyapılarını kullanırlar. Bu sayede çok daha esnek ve ölçeklenebilir bir yapıya sahiptirler. Gelecek yıllarda çözünürlük ve kalite yenilenmesi istendiğinde altyapı değişikliğine gerek duymadan üst versiyon kalitelere rahatlıkla geçilebilir.
İlerleyen süreçlerde sisteme dahil edilmesi gereken yeni kameralar söz konusu olduğunda; yeni IP kamera sistemleri temin edilerek genişleme çok rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
TIANDY TC-C35XS H.265+ sıkıştırma teknolojisini kullandığı için daha az depolama kapasitesiyle daha uzun süreli kayıtlar yapabilmektedir.
Güvenlik kamerası teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

30 MT. Gece Görüş

30 MT. Gece GörüşTIANDY TC-C35XS güvenlik kamerası dahili Smart gece görüş led teknoloji sistemi ile 30 MT. Gece Görüş mesafesi elde etmektedir.
gün ışığının olmadığı veya ışığın yetersiz kaldığı yerlerde kaliteli ve net kaydetmenizi sağlayan TIANDY TC-C35XS Smart gece görüş led teknolojisine sahiptir. Akıllı IR Led gece görüş ışığını eşit ve dengeli dağıtarak tüm alanın aydınlatılmasını ve ışık patlamalarını engelleyebilmektedir.
Gece görüş mesafeleri ve teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit Lens

2.8 MM Sabit LensTIANDY TC-C35XS güvenlik kamerası dahili olarak 2.8 mm sabit lense sahiptir.
Geniş bir görüş açısına sahip olan 2.8 mm sabit lens sayesinde Ev, ofis, dükkan, işyeri gibi geniş alanların tamamını izleyebilirsiniz. Kameranızın aynı anda tüm alanı veya mekanı görmesi gereken durumlarda 2.8 mm sabit lens en iyi lens alternatiflerinden biridir.


2.8 MM Sabit Lens

DAHİLİ SES KARTI

TIANDY TC-C35XS güvenlik kamerası dahili ses kartına sahiptir. Görüntü kaydıyla birlikte ses kaydı da yapabilen TC-C35XS modeli bulunduğu ortamdaki sesleri ve konuşmaları kaydedebilmektedir.
dahili mikrofonu sayesinde extra olarak mikrofon montajı yapılmasına gerek duyulmamaktadır.Diğer 5.0MP ULTRA HD 1920P Kameralar Diğer IP Kameralar Diğer DOME (İÇ ORTAM) Kameralar Diğer 30 MT. Gece Görüş Kameralar Diğer 2.8 MM Sabit Lens Kameralar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi